Nvidia dokáže proměnit slova na fotky

K dispozici máme video, kde firma Nvidia předvádí novou technologií, kdy dokáže převádět slova na fotografie. Jde o technologie hlubokého učení, který nyní dokáže vytvářet senzační fotografie. Společnost už vymyslela, jak umělá inteligence dokáže propojit hlas s 3D tváří.

Díky této nové technologií se otevře lidem zase něco nového. Budou moci vytvářet úžasné věci nebo i ty nejhorší. Podle nás tak bude docela problém v budoucnu, který obrázek je smyšlený a který ne. Umělá inteligence trénovala na 10 miliónech fotkách, takže dokáže vytvořit komplexní fotografií podle toho, co napíšete.

Jde tedy o technologií s názvem GuaGAN 2 a je to kombinace technologie, kterou jsme mohli vidět v GauGAN, která proměnila jednotlivé tvar v obrázky, kombinuje také s funkcí text na obrázek. Právě mix jednotlivých slovíček může utvářet obraz.

Pokud chcete některou z těchto technologií vyzkoušet, tak Nvidia nabízí demo. Pokud máte Nvidia RTX GPU, tak máte možnost použít program Nvidia Canvas zcela zdarma a můžete otvářet opravdu nádherné fotky.