Nyní k dostání! Apple iPad 10.2″ za $250 na Amazonu. Nejlevnější cena v historii!

Nyní k dostání! Apple iPad 10.2" za $250 na Amazonu. Nejlevnější cena v historii!

Apple zlevnil svůj 10,2palcový iPad na 250 dolarů, což je historicky nejnižší cena ve srovnání s běžnou cenou 330 dolarů. Tablet je k dispozici k zakoupení na Amazonu, ale není jasné, jak dlouho tato sleva potrvá. Prodeje iPadů nejsou příliš časté, ale letošní nabídky na zpáteční školní období přinesly tento tablet za ještě dostupnější cenu. Jedná se o devátou generaci iPudu s 10,2palcovým Retina displejem a procesorem A13 Bionic.

Zlevněný iPad pro všechny

Společnost Apple se rozhodla zlevnit svůj populární tablet, 10.2palcový iPad. Tato sleva přichází v době zpátečních školních nákupů a umožňuje studentům a dalším zájemcům zakoupit tento tablet za mnohem nižší cenu než obvykle.

iPad je stále velmi oblíbený mezi uživateli díky své kvalitní konstrukci a výkonnosti. Jeho 10,2palcový Retina displej a procesor A13 Bionic zajistí plynulý chod a skvělou vizuální kvalitu. Tablet je ideální pro sledování videí, prohlížení fotografií, surfování po internetu a další aktivity.

Obvykle se iPadprodává za 330 dolarů, což je již velmi přijatelná cena na trhu s tablety. Avšak díky aktuální slevě na Amazonu jej lze zakoupit za pouhých 250 dolarů, což představuje historicky nejnižší cenu tohoto produktu. Je tedy ideální čas investovat do nového tabletu bez toho, abyste museli utratit zbytečně mnoho peněz.

Limitovaná doba slevy

Výrobce neuvádí, jak dlouho bude tato sleva trvat. Je tedy možné, že se jedná o omezenou nabídku. Pokud tedy váháte, zda si koupit tento tablet, je lepší se rozhodnout co nejdříve, než bude sleva skončena.

Ačkoli slevy na iPady nejsou příliš časté, v letošním roce se Apple rozhodl nabídnout své produkty za dostupnější cenu. To může být způsobeno současnou situací na trhu nebo snahou o zvýšení prodejů. V každém případě je to výhodné pro zákazníky, kteří uvažují o koupi tohoto populárního tabletu.

Časté dotazy

1. Kolik stojí zlevněný 10.2palcový iPad?

Zlevněný iPad se nyní prodává za pouhých 250 dolarů. Jeho běžná cena je 330 dolarů.

2. Kde lze zakoupit tento zlevněný iPad?

Tablet je k dispozici k zakoupení na Amazonu.

3. Jaká je doba trvání slevy?

Výrobce neuvádí, jak dlouho bude tato sleva trvat. Doporučuje se proto zak

Zdroj: https://gamerant.com/apple-ipad-9th-gen-sale-amazon-lowest-price-ever/