Očekávané PC hry – Prosinec 2021

Tento měsíc nebude pro hry nikterak závratný a vyjde jen pár her. Minulý rok vyšel Cyberpunk 2077, ale tento rok se nic velkolepého nechystá a je docela málo her na prosinec, jelikož pro vývojáře je to většinou měsíc, kdy už dělají jen malé věci.

Icarus – 3. Prosince 2021

Jde o hru ve stylu PvE, kde budete nuceni přežívat. V kooperaci s až osmi hráči se vydáte do hry. Hrát se dá i sám, ale není to taková zábava. Prozkoumávejte mimozemskou divočinu a přežijte dostatečně dlouho. Vraťte se na oběžnou dráhu a vytvořte pokročilejší technologií. Dostáváte se z oběžné dráhy na mimozemskou planetu, kde se učíte přežívat.

Final Fantasy XIV: Endwalker – 7. prosince 2021

Final Fantasy XIV zaznamenalo velký úspěch a s rozšířením Endwalker by měla hra dostat druhý dech. Očekává se tedy vysoká účast v této hře, kde se utkáte s Garleanskou říší. Krom toho můžete čekat na nová povolání, výzvy i hratelnou rasu.

Halo Infinite – 8. prosince 2021

Jde o známou Halo hru z konzolí a tentokrát je i na PC. Vychází s příběhovou kampaní, kdy hra pro více hráčů je zcela zdarma. Příběhová kampaň bude v roli hlavního hrdiny Master Chefa, který bude muset zachránit lidstvo. Lidstvo je totiž na pokraji vyhynutí a musíte také pomoci bojovým jednotkám, které pak s vámi půjdou proti nepříteli. Hra má dobrou optimalizaci a zároveň i grafické zpracování. Nicméně má emotivní příběh.

Hru si můžete zakoupit zde

Tohle je pro prosinec asi všechno. Další zajímavé AAA hry nevycházejí a pravděpodobně se jich dočkáme příští rok v únoru, kdy má vyjít spoustu her, které byly právě odloženy ještě z tohoto roku.