Očekávané PC hry – Říjen 2021

Říjen a Listopad patří v každém roce mezi ty velmi úspěšné, co se PC her týče. Jde o to, že vývojáři chtějí vydat hry ještě před Vánocemi, aby měli ještě vyšší prodeje. Proto dorazí takové herní pecky jako je třeba Far Cry 6 nebo Alan Wake Remastered a chystá se dokonce i GTA Trilogie v remasteru. V listopadu pak třeba Forza Horizon 5 nebo Battlefield 2042.

FIFA 22 – 1. října 2021

Nová herní pecka, která se očekávala zase po roce je tady. Hra dorazila s vylepšeným enginem a oproti vydané hře eFootball 2022, která vyšla 30. října, tak prozatím tato hra nemá žádné velké problémy. FIFA 22 nabídne přes 70000 hráčů a zápasy se budou odehrávat asi na 90 různých stadiónech. Nechybí ani módy, kde si vybudujete třeba vlastní tým.

Hra k zakoupení zde

Alan Wake Remastered – 5. října 2021

Po delší době, kdy Alan Wake původně vyšel, je tady zase zpátky se zlepšenou grafikou. Alan Wake Remastered je to samé, jako Alan Wake z roku 2012, ale tentokrát s texturami, které podporují vysoké 4K rozlišení a došlo i na zlepšení v oblasti částicových efektů, nasvícení a další. Dále vývojáři odstranili product placement, který byl v původní hře často viditelný na bannerech.

Far Cry 6 – 7. října 2021

Skvělá střílečka, která se tento měsíc právě hodně očekává. Hra však nenabídne český jazyk, takže záleží, jak se na našem trhu uchytí. My věříme, že tým amatérských překladatelů nebude váhat a vydají se do překladu. Hra bude dostupná na PC, Playstation, Xbox a to v rámci PC na Steamu a Ubisoft Connect. Hra se odehrává v diktátorském prostředí v karibském ostrově Yara (inspirován Kubou). Jde o obrovský tropický ostrov. Vládne zde diktátor El Presidente Antón Castillo a chce do toho zatáhnout také svého syna Diega.

Hru si můžete zakoupit zde

Back 4 Blood – 12. října 2021

Hra, kterou jsme mohli vyzkoušet i ve své beta verzi. Jde o hru, která se svými herními mechanikami podobá Left 4 Dead. V betě se moc lidí nebavilo, ale mohlo to být také tím, že ji vyzkoušeli i ti, kteří nepatří mezi zrovna fanoušky této Left 4 Dead série. Zároveň se jedná o kooperační hru a pokud nehrajete zrovna s kamarády, tak to může být docela bolestné. Stojíte uprostřed války proti zlým protivníkům „Ridden“.

Hru si můžete zakoupit zde

Marvel Guardians of the Galaxy – 26. října 2021

Vydejte se s touto hrou do strážce galaxie. Hru budete hrát z pohledu třetí osoby a graficky na tom není hra úplně špatně. Nějaký blbec spustil řetězovou reakci katastrofických události. Nebyli jste to vy a vy musíte nyní držet strážce pohromadě, aby bojovali proti meziplanetárnímu zhroucení systému. Během hry vás čeká několik překvapení podle vašich činů.

Hru si můžete zakoupit zde

Age of Empires IV – 28. října 2021

Opětovně jsme si mohli vyzkoušet beta test, který ještě před uvedení plné verze běžel. Herní uživatelské rozhraní se liší oproti původním dílům Age of Empires. Nicméně zábavná moc není, tedy v beta testu tomu tak bylo a bohužel se stále objevovaly problémy, které by se měly opravit do vydání, tak uvidíme. Nicméně styl hry je stále stejný. Budujete, bráníte se a útočíte. Snažíte se za každou cenu přebrat území druhého.

Hru si můžete zakoupit zde