Očekávané PC hry – Srpen 2021

Léto je v plném proudu a vydávání her se tak trošku zastavilo. Tedy vycházejí zajímavé hry, jak jsme mohli vidět v minulém měsíci. Nicméně jsou to hry od ne až tak známých vývojářských studií a největší pecky pak očekáváme na podzim a tedy před Vánocemi, kdy je pro hry typické období.

Ono ani v těchto teplých dnech a zároveň dlouhém světle není příjemné vysedávat u PC, avšak v zimních a podzimních měsících, kdy venku není toho co moc dělat, tak jsou hry skvělou zábavou a vývojáři to prostě ví.

City of Gangsters – 9. srpna 2021

Jedná se o hru, která se odehrává v roce 1920 v době prohibice a začal se tak rozšiřovat černý trh, kterému nyní velíte. Tedy pokud se neobjeví větší konkurence, kterou můžete zničit. Vybudujte si nelegální palírny, pašujte alkohol. Jde o dobu, kdy byly nuceny bary a salóny zavřít a započala tak nová éra pašování.

Hra na PC k zakoupení zde

Humankind – 17. srpna 2021

Jde i strategickou hru, která se odehrává v historické době a celkově tak poukazuje na vývoj lidstva v kombinaci s tvorbou kultury a civilizace, tak jak je. Budete tvořit 60 historických kultur od dom středověku do moderní době. Víc než je vaše historie, tak je příběh. Budete konat různá morální rozhodnutí a tvořit civilizaci.

Hra na PC k zakoupení zde

Twelve Minutes – 19. srpna 2021

Jedná se o interaktivní thriller o muži, který je uvězněn v časové smyčce. Tedy jde o klikačku. Mělo se jednat o romantický večer se svou manželku, avšak ten se proměnil v noční můru, když policejní detektivové se dostali do domu a obvinili manželku z vraždy a vás ubili k smrti.

Rims Racing – 19. srpna 2021

Pokud hledáte závodní hru s motorkami, tak právě Rims Racing by mohla být hra pro vás. Jde o kombinaci simulace a realistického závodění, kdy budete ovládat nejsilnější motorky na světě a zároveň si ji můžete upravovat a zlepšovat jednotlivé součástky. Zároveň můžete analyzovat data v reálném čase a neustále se tak zlepšovat. K dispozici jsou motorky Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, BMW M 1000 RR, Honda CBR1000RR.

Hra na PC k zakoupení zde

Kings Bounty 2 – 24. srpna 2021

Nedávno jsme informovali o HW požadavcích pro PC hru Kings Bounty 2, která se objeví na platformě STEAM a funguje na Unreal Enginu. Jde o pokračování prvního dílu avšak jak jistě víte, od prvního dílu uplynulo hodně času. Jde o legendární videohru. Bojujete za budoucnost a děláte náročná rozhodnutí. Je zde zcela nový příběh, frakce, nepřátele a funkce. Vše se odehrává ve světě Antara, kde království zmítá chaos.

Hra na PC k zakoupení zde

Aliens: Fireteam Elite – 24. srpna 2021

Nyní se ponoříte do ikonického mimozemského vesmíru. Jde o kooperativní střílečku z pohledu třetí osoby, kde právě s týmem vojáků budete uvedeni do boje rostoucí hrozby. Dostáváte se na palubu UAS Endeavour. Hra nabízí skvělou grafiku, realistické prostředí, silné zbraně. Vyberte si ze tříd vojáků, se kterými pak budete hrát a je to střelec, ničitel, technik, doktor a průzkumník.

Hra na PC k zakoupení zde

Psychonauts 2 – 25. srpna 2021

Vydavatelem hry je Xbox Game Studios, takže je hra dostupná kromě PC i na konzoli XOBX (dostupná v rámci Xbox Game Pass) a Playstation. Ve hře hrajete za zkušeného mladého psychika, který chce vstoupit do mezinárodně uznávané organizace jako Psychonauti. Vstupte do hlav svých nepřítel a bojujte s vnitřními démony, odhalte skryté vzpomínky a zbavujte je strasti.