Paradox odkládá konkurenci The Sims: Life by You bez data vydání

Paradox odkládá konkurenci The Sims: Life by You bez data vydání

Život se na vás řítí rychle, ale hra Life by You od společnosti Paradox opět zpomaluje. Vydání této konkurence k populární sérii The Sims se totiž opět posouvá a fanoušci budou muset trpělivě čekat.

Paradox oznámil další odložení hry Life by You, která měla původně vyjít letos na podzim. Bohužel se však vývoj zdržel a nový termín vydání zatím není znám. Fanoušci, kteří se těšili na možnost žít virtuální život plný možností a dobrodružství, tak budou muset počkat déle, než se původně plánovalo.

Life by You slibovala revoluci v žánru simulací života, nabízejíc hráčům možnost plánovat a realizovat své sny a cíle v digitálním světě. Ovšem s novým odložením se zdá, že tento rozsáhlý projekt potřebuje ještě více času na doladění a dokončení.

Fanoušci se tak musí smířit s tím, že jejich životní simulace bude muset počkat. Nicméně doufejme, že se čekání vyplatí a Life by You přinese skvělý zážitek a nové možnosti pro všechny nadšence simulací.

FAQ:
1. Proč bylo vydání hry Life by You opět odloženo?
2. Jaké novinky a změny můžeme očekávat ve hře?
3. Jaká je konečná datum vydání Life by You po posledním odložení?

Zdroj: https://cz.ign.com/life-by-you/18095/news/vyvojarske-studio-paradox-opet-odklada-konkurencni-hru-the-sims-zvanou-life-by-you-a-tentokrat-bez-n?utm_source=cz.ign.com