Pejsek Kabosu, tvůrce meme ‚Doge‘, zemřel

Pejsek Kabosu, tvůrce meme 'Doge', zemřel

Drobná, roztomilá Kabosu, fenka plemene šiba inu, se stala celosvětovým symbolem díky populárnímu internetovému memu „doge“. Její majitelka, japonská lékařka Atsuko Sato, oznámila smutnou zprávu, že Kabosu ve věku 18 let překročila „duhový most“ a odešla na věčnost.

Kabosu se stala ikonou internetu díky svému výraznému obličeji s výrazným širokým úsměvem a výraznými očima. Fotografie této roztomilé fenečky byla později upravena do memu, který se rychle stal oblíbeným na sociálních sítích. Kabosu si získala srdce mnoha lidí po celém světě a její smrt je pro mnohé velkou ztrátou.

Atsuko Sato věnovala Kabosu velkou lásku a péči během celého jejího života. Kabosu byla nejen internetovou celebritou, ale také milovaným členem rodiny. Její památka zůstane žít skrze její slavné fotografie a memy, které dotkly srdcí mnoha lidí.

**FAQ:**
1. **Kdo byla Kabosu?**
Kabosu byla fenka plemene šiba inu, která stála za vznikem populárního memu „doge“.

2. **Jak dlouho žila Kabosu?**
Kabosu žila úctyhodných 18 let, což je velmi vysoký věk pro psa.

3. **Jakou památku zanechala Kabosu?**
Kabosu zanechala památku jako ikona internetu a milovaný člen rodiny. Její památka zůstane žít skrze slavné fotografie a memy.

Smutná zpráva o úmrtí Kabosu nás připomíná, jak důležitou součástí našich životů jsou naši domácí mazlíčci. Jejich láska a oddanost jsou nepopsatelné a jejich ztráta nás velmi bolí. Pojďme vzpomínat na Kabosu s láskou a vděčností za to, že jsme ji mohli poznat skrze její jedinečnou osobnost a nezapomenutelné memy. Kabosu, odpočívej v pokoji.

Zdroj: https://cz.ign.com/doge-meme/18148/news/pejsek-kabosu-ktery-byl-znam-diky-meme-doge-zemrel