„Po patnácti letech se jedné z nejlepších RTS her dostává plnohodnotné pokračování“

"Po patnácti letech se jedné z nejlepších RTS her dostává plnohodnotné pokračování"

Po dlouhých patnácti letech se jeden z největších RTS her dočkal plnohodnotného pokračování. Je to samozřejmě skvělý pocit, když dohrajete Civilization nebo Cities Skylines 2 a pozastavíte se nad svou obrovskou tvorbou. Osobně však mám nejraději ty malé okamžiky ve strategických hrách – dokonalý útok v XCOM, vytvoření ideální blokační pozice v Company of Heroes, dobytí jedné základny v Command and Conquer. Přídavky, odnože a pseudo pokračování přišla a odešla, ale jedna klasická série RTS her chyběla hlavně patnáct let. Naštěstí se to právě změnilo – **Men of War** je konečně zpět.

Více informací naleznete na odkazu [After fifteen years, one of the greatest RTS games gets a full sequel](https://www.pcgamesn.com/men-of-war-2/steam-release).

Pro další zajímavé články navštivte také [Men of War II announcement](https://www.pcgamesn.com/men-of-war-2/rts-game-ww2), [The best RTS games on PC](https://www.pcgamesn.com/best-rts-games-pc), [The best war games on PC](https://www.pcgamesn.com/best-war-games-on-pc).

**FAQ:**

1. **Kdy se dočkáme pokračování hry Men of War?**
– Po patnáctileté pauze bylo plnohodnotné pokračování hry Men of War konečně uvedeno na trh.

2. **Jaké jsou klíčové momenty ve strategických hrách?**
– V strategických hrách jsou klíčové momenty například dokonalé plánování útoku, vytvoření strategické obranné pozice nebo dobytí důležitého cíle.

3. **Co můžeme očekávat od nového pokračování hry Men of War?**
– Očekáváme nové funkce, vylepšenou grafiku a hlubší herní zážitek, který nás vtáhne do světa válečné strategie a taktiky.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/men-of-war-2/steam-release