Počet hráčů Assassin’s Creed 4: Black Flag po vydání hry Skull and Bones vzrostl o 200 %

Počet hráčů Assassin's Creed 4: Black Flag po vydání hry Skull and Bones vzrostl o 200 %

Assassin’s Creed 4: Black Flag hráči stoupají na žebříčku

V poslední době se na internetu objevilo zajímavé grafické zobrazení, které ukazuje, jak stoupá popularita hry Assassin’s Creed 4: Black Flag mezi hráči. Na obrázku vidíme, jak lodě hráčů stoupají na žebříčku, přičemž některé dokonce dosahují až na samý vrchol.

Tento graf jasně naznačuje, že stoupající příliv zvedá všechny lodě hrající tuto pirátskou hru. Vypadá to, že hráči dávají najevo svůj velký zájem o dobrodružství v Karibiku, které jim hra nabízí.

Assassin’s Creed 4: Black Flag je jednou z nejoblíbenějších her ze série Assassin’s Creed a není divu, že si získala takovou popularitu. Hráči se mohou ponořit do světa pirátů, plout po otevřeném moři a bojovat s nepřáteli. Skvělá grafika, poutavý příběh a skvělý herní zážitek dělají z této hry skvělou volbu pro všechny fanoušky akčních her.

Pokud se i vy chystáte vyplout do světa Assassin’s Creed 4: Black Flag, možná vás budou zajímat následující otázky:

1. Jaké jsou nejlepší strategie pro boj s nepřáteli?
2. Jak získat nejlepší lodě a vybavení?
3. Existují nějaké tajné mise nebo poklady, které stojí za objevení?

Pokud budete mít na tyto otázky odpovědi, nic vám nebude bránit ve vašem dobrodružství v Assassin’s Creed 4: Black Flag. Připravte se na napínavé bitvy a vzrušující dobrodružství v karibských vodách!

Zdroj: https://cz.ign.com/assassins-creed-black-flag/16964/news/pocet-hracu-assassins-creed-4-black-flag-po-vydani-hry-skull-and-bones-vzrostl-o-200