Podpora ovladače pro Wuthering Waves?

Podpora ovladače pro Wuthering Waves?

Hra Wuthering Waves je momentálně velkým hitem mezi fanoušky gacha her. Pokud se tedy chystáte tuto anime hru vyzkoušet, ale nejste nadšeni z toho, že budete muset hrát pomocí myši a klávesnice nebo pomocí ovládání na dotykovém displeji, tady je to, co můžete očekávat ohledně podpory ovladačů v této hře.

V současné době není podpora ovladačů v Wuthering Waves dostupná, ale vývojáři se snaží s tím něco udělat. Pokud jste zvyklí hrát hry s ovladačem a nechcete si zahoršit zážitek odlišným ovládáním, máte se na co těšit. I když zatím není jasné, kdy přesně bude podpora ovladačů přidána, je skvělé vidět, že vývojáři berou naše preference v potaz.

Pro ty, kteří se teprve seznamují s hrou, doporučuji se podívat na nejnovější speciální kódy pro Wuthering Waves, seznam postav a také se podívat na to, jaké funkce můžete očekávat ve vydání hry.

Zatímco čekáme na informace ohledně podpory ovladačů ve Wuthering Waves, můžete si zatím zahrát další skvělé hry nebo si přečíst další články na portálu PCGamesN.

FAQ:
1. Bude podpora ovladačů v Wuthering Waves dostupná na mobilech?
– V současné době není podpora ovladačů k dispozici ani na PC, ani na mobilech. Vývojáři však pracují na tom, abychom ji co nejdříve dostali.
2. Jaká je nejnovější aktualizace ohledně ovladačů ve Wuthering Waves?
– Nejnovější informace ohledně podpory ovladačů zatím nebyla zveřejněna. Sledujte oficiální kanály hry pro další informace.
3. Kde najdu speciální kódy pro Wuthering Waves?
– Nejnovější speciální kódy a akce najdete na oficiálním webu hry nebo na herních fórech. Buďte ve střehu, protože se mohou rychle vyprodávat.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/wuthering-waves/controller-support