Pohled na hru Hellblade 2: Záběry ze hry

Pohled na hru Hellblade 2: Záběry ze hry

Hellblade II: Senua’s Saga – nový pohled na temnou fantasy

Studio Ninja Theory nedávno zveřejnilo první screenshoty ze hry **Hellblade II: Senua’s Saga**, která je pokračováním úspěšného prvního dílu. Nový titul slibuje ještě **temnější** a **dramatičtější** zážitek ve stylu **psychologického hororu**.

Na obrázcích vidíme hlavní postavu Senuu, která vypadá **silnější** a **odhodlanější** než kdy předtím. Grafika je **ohromující** a prostředí vypadá ještě **realističtěji** než ve **prvním dílu**. Fanoušci se tak mohou těšit na ještě **intenzivnější** a **emotivní** zážitek.

Přesné detaily o hře zatím nejsou známy, ale podle traileru a screenshotů lze očekávat **propracovaný** příběh, nové **překvapující** mechanismy a ještě větší důraz na **psychologický aspekt** hry.

Celkově se zdá, že **Hellblade II: Senua’s Saga** bude jedním z nejočekávanějších titulů v příštím roce a fanoušci série se mají na co těšit.

### FAQ

1. **Kdy bude hra vydána?**
– Zatím není známe oficiální datum vydání hry, ale očekává se, že by mohla vyjít v průběhu roku 2022.

2. **Bude hra dostupná na konzolích nebo PC?**
– Hellblade II: Senua’s Saga by měla vyjít pro konzole Xbox Series X/S a Windows PC.

3. **Bude možné hrát hru ve virtuální realitě?**
– Zatím nejsou žádné oficiální informace o podpoře virtuální reality, ale studio Ninja Theory bylo známé svojí inovativní tvorbou a taková možnost není vyloučena.

Zdroj: https://cz.ign.com/hellblade-2/17492/gallery/hellblade-2-gameplay-screenshots