Pokemon World Championships podporují oběti mauijských lesních požárů s darováním 200 000 dolarů

Pokemon World Championships podporují oběti mauijských lesních požárů s darováním 200 000 dolarů

Pokémon World Championships se vrátí do Havaje příští rok a Pokémon Company oznámila dar ve výši 200 000 dolarů na fond na pomoc požárům na Maui. Tato přírodní katastrofa si vyžádala téměř 100 obětí a způsobila škody ve výši 6 miliard dolarů.

Pokémon World Championships 2024 se konají v Honolulu, které se nachází na jiném ostrově než Maui. Místo toho je umístěn na Oahu. Havaj již třikrát hostil mistrovství v minulosti – v letech 2007, 2010 a 2012 – ale všechny tři události se konaly na Velkém ostrově.

Oficiální prohlášení k daru bylo zveřejněno na webu Pokémonu: „Naše myšlenky jsou s všemi, kdo byl postižen ničivými požáry na Havaji,“ uvedl Colin Palmer, viceprezident společnosti Pokémon Company International. „Naší okamžitou prioritou je pomáhat dětem, rodinám a postiženým komunitám. Na podporu záchranných akcí Pokémon Company International okamžitě daruje částku 200 000 dolarů svému partnerovi GlobalGiving prostřednictvím fondu pro pomoc při požárech na Havaji.“

Eurogamer informoval, že došlo k určité negativní odezvě na sociálních médiích v souvislosti s časem zveřejnění místa konání Pokémon World Championships a také celkovou výší darovaných peněz. Havaj byl také inspirací pro region Alola, který debutoval s hrami Pokémon Sun a Moon.

Guvernér Havaje na Twitteru poskytl informace o tom, jak můžete pomoci po požárech na Maui. Zde je přímý odkaz na Hawai’i Community Foundation.

Pokud chcete získat více informací o této franšíze, podívejte se na všechny velké oznámení z Pokémon Presents, které se konalo dříve tento měsíc.

Často kladené otázky (FAQ):

Q: Kdy se budou konat Pokémon World Championships 2024?

A: Mistrovství se bude konat příští rok v Honolulu na Havaji.

Q: Jaká částka byla darována na pomoc požárům na Maui?

A: Společnost Pokémon darovala částku 200 000 dolarů na fond pro pomoc požárům na Maui.

Q: Kde bylo předchozí mistrovství Pokémon World Championships konáno na Havaji?

A: Předchozí tři mistrovství se konala na Velkém ostrově Havaje (Big Island).

Q: Jak mohu pomoci po požárech na Maui?

A: Guvernér Havaje poskytl informace o tom, jak můžete pomoci na webu Hawai’i Community Foundation.

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/pokemon-company-makes-donation-for-hawaii-relief-after-honolulu-2024-world-championships-announcement/1100-6516845/?ftag=CAD-01-10abi2f