„Poslední epocha odhaluje nejnovější aktualizace a konkuruje Diablo 4 a Path of Exile“

"Poslední epocha odhaluje nejnovější aktualizace a konkuruje Diablo 4 a Path of Exile"

Poslední Epocha odhaluje své příští velké aktualizace

Diablo 4 a Path of Exile, tyto dvě hry bojují o prvenství na trhu akčních RPG. Nicméně, Last Epoch se zdá být největším výzvědníkem pro korunu tohoto žánru. Hra je momentálně dostupná ve Steam Early Access a plánovaný datum vydání verze 1.0 je stanoveno na únor. Last Epoch již teď zaujala mnoho hráčů a vývojáři Eleventh Hour Games odhalují další velké aktualizace, které přinesou hra v plné verzi.

Mezi těmito aktualizacemi bude přepracování postavy šamana. Šaman je jedním z herních povolání, které hráči mohou vybrat a jeho funkce a schopnosti budou vylepšeny a přizpůsobeny. Eleventh Hour Games slibuje, že nový a vylepšený šaman bude nejvíce taktickým povoláním ve hře a hráči se mohou těšit na zcela nové herní zážitky.

Další důležitou aktualizací jsou tzv. Echo Modifiers. Tyto modifikátory umožňují hráčům mírně upravit herní mechaniky a vybrat si tak z různých stylů hraní. Nové Echo Modifiers budou rozšiřovat možnosti hráčů ještě více a umožní jim plně si přizpůsobit svou hru podle svých preferencí.

Last Epoch nabízí nejen poutavý příběh a bohaté herní prostředí, ale také detailně zpracované postavy a možnost jejich vyvíjení. Hráči se mohou těšit na rozmanité možnosti vylepšování svých postav a vytváření unikátních kombinací dovedností. Ve světě Last Epoch není místo pro nudu.

Pokud jste fanoušky RPG her, měli byste Last Epoch určitě nechat na svém radaru. Hra slibuje inovativní herní mechaniky, dovednosti a vylepšování postav, které vám zajistí mnoho hodin zábavy. Plná verze hry bude dostupná od února 2023.

FAQ:

Co je Last Epoch?

Last Epoch je akční RPG hra, která se snaží stát hlavním konkurentem her Diablo 4 a Path of Exile.

Kdy bude 1.0 verze Last Epoch dostupná?

Plná verze hry Last Epoch bude dostupná od února 2023.

Jaké jsou hlavní aktualizace přicházející s verzí 1.0 hry Last Epoch?

Hlavní aktualizace přicházející s verzí 1.0 hry Last Epoch zahrnují přepracování postavy šamana a nové Echo Modifiers.

Jaký je důvod, proč bych měl hrát Last Epoch?

Last Epoch nabízí poutavý příběh, bohaté herní prostředí a možnost vylepšování postav. Hra se pyšní inovativními herními mechanikami a mnoha hodinami zábavy.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/last-epoch/launch-update-shaman-rework