Před vydáním DLC Elden Ring Miyazaki prozradil, že zůstává ještě jedno tajemství

Před vydáním DLC Elden Ring Miyazaki prozradil, že zůstává ještě jedno tajemství

Hidetaka Miyazaki, režisér očekávané hry Elden Ring Shadow of the Erdtree, prozradil, že v základní verzi hry ještě jedno tajemství, které dosud nikdo nenašel. Tento fakt nás nutí zaměřit se na hru ještě podrobněji a odhalit skryté poklady ještě před vydáním DLC, které nás čeká později letos.

Elden Ring Shadow of the Erdtree se chystá být obrovským dobrodružstvím. S mapou o velikosti a hustotě Limgrave, se hráči budou moci ponořit do Land of Shadow a odhalovat tajemství, která se v něm skrývají. Všichni fanoušci se tak mohou těšit na rozsáhlý svět, který skýtá nepřeberné množství záhad a dobrodružství.

Nicméně, Miyazaki upozorňuje, že ještě zůstává jedno tajemství v základní hře, které zatím nikdo nenašel. Hráči tak mají možnost se vrhnout do pátrání a pokusit se odhalit toto poslední skryté tajemství než DLC pohltilo veškerý náš čas.

Pokud jste fanouškem Elden Ring nebo se chystáte se do něj ponořit, určitě nevynechejte tento důležitý úkol. Čas se krátí a tajemství zůstává skryté. Pusťte se tedy do práce a buďte tím hráčem, který objeví to, co dosud nikdo neviděl.

Pokud máte zájem o další informace o hře Elden Ring či tipy na nejlepší postavy a buildy, určitě se podívejte na další články na PCGamesN. Můžete se tak lépe připravit na dobrodružství, které vás čeká v Land of Shadow. Buďte připraveni a odhalte všechna tajemství, která vás čekají.

FAQ:
1. Jak dlouho máme na odhalení posledního tajemství v základní hře Elden Ring?
– Hráči mají pouhých pár měsíců na odhalení tohoto skrytého tajemství před vydáním očekávaného DLC.
2. Jaký je rozdíl mezi velikostí mapy v Limgrave a ve hře Elden Ring Shadow of the Erdtree?
– Mapa ve hře Elden Ring má stejnou velikost a hustotu jako Limgrave, což znamená, že hráči mají k dispozici obrovský a detailní svět k prozkoumání.
3. Proč je důležité odhalit všechna tajemství v základní hře Elden Ring?
– Skryté poklady a tajemství v základní hře mohou ovlivnit celkový dojem z hry a připravit hráče na obrovský svět, který je čeká v DLC. Buďte tedy ti, kteří objeví všechno, co Elden Ring má k nabídce.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/elden-ring/secret