Připravte se na Ghost of Tsushima s tímto bezplatným stažením od Intelu

Připravte se na Ghost of Tsushima s tímto bezplatným stažením od Intelu

Intel nedávno vydal svůj nejnovější Game On Driver pro grafické karty Intel Arc, který přidává oficiální podporu pro **Ghost of Tsushima Director’s Cut** a Homeworld 3. Tento bezplatný download také řeší výkonnostní problémy ve hrách Dragon’s Dogma 2 a Dead Space.

Verze **31.0.101.5518** **Intel Game On Driver** ovlivňuje všechny grafické karty Intel Arc, jako například Intel Arc A770, stejně jako integrované grafiky v některých nejnovějších procesorech společnosti. I když se grafické karty Intel zatím nedostaly na náš průvodce nejlepšími grafickými kartami, stále jsou používány mnoha lidmi a tento ovladač bude klíčovým stažením pro hráče, kteří chtějí získat to nejlepší z výše uvedených titulů.

Pokračujte ve čtení na stránkách **PCGamesN: Gear up for Ghost of Tsushima with this free Intel download**.

Pokud máte zájem o další informace o technologických novinkách, můžete se podívat na recenzi **Core i5 14600K**, nejlepší herní procesory nebo recenzi **Core i9 14900K**.

Časté dotazy:

1. Jak stáhnout a nainstalovat **Intel Game On Driver**?
2. Které hry jsou kompatibilní s touto aktualizací?
3. Jaké výhody přináší tato aktualizace pro majitele grafických karet Intel Arc?

Tedy, pokud patříte mezi majitele grafických karet od Intelu a chystáte se hrát **Ghost of Tsushima Director’s Cut**, **Homeworld 3** nebo jiné hry, nezapomeňte si stáhnout tuto aktualizaci a zajistit si tak co nejlepší herní zážitek.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/ghost-of-tsushima/intel-driver-download