Producent X-Men chystá prequel Star Treku

Producent X-Men chystá prequel Star Treku

**Simon Kinberg, producent filmů o X-Menech, jedná se společností Paramount Pictures o spolupráci na chystaném filmu Star Trek.**

Paramount Pictures, jedna z největších filmových společností na světě, nedávno oznámila, že se přesouvá do zákulisí a chystá se na nové filmové projekty. Jedním z nich je i nový film ze světa Star Treku, na kterém se podílí i známý producent Simon Kinberg.

Kinberg je známý především díky své práci na filmech o X-Menech, kde působil jako producent a scenárista. Jeho příspěvek k tomuto franšíze byl velmi ceněn fanoušky i kritiky a nyní se chystá přenést své schopnosti do světa Star Treku.

Zatím není známo, jaký konkrétní projekt Kinberg a Paramount Pictures připravují, ale již se objevily spekulace o tom, že by mohl jít o nový film nebo dokonce seriál ze světa Star Treku. Fanoušci se tak mohou těšit na možnou spojení dvou velkých franšíz ve filmovém světě.

**FAQ**

1. Kdo je Simon Kinberg a jaká je jeho filmografie?

Simon Kinberg je americký producent a scenárista, který se proslavil především díky své práci na filmech o X-Menech. Mezi jeho další úspěšné projekty patří například filmy Sherlock Holmes, Deadpool či Logan.

2. Jaká je role Paramount Pictures ve světě filmu?

Paramount Pictures je jedna z nejstarších a největších filmových společností na světě s dlouholetou historií v produkci a distribuci filmů. Společnost se zaměřuje především na velké blockbustery a má v portfoliu řadu úspěšných franšíz.

3. Co můžeme očekávat od spojení Simona Kinberga a Paramount Pictures ve filmu Star Trek?

Zatím není známo, jaký konkrétní projekt připravují, ale díky Kinbergově zkušenosti s velkými blockbusterovými filmy a franšízami, lze předpokládat, že se můžeme těšit na kvalitní a zábavný film ze světa Star Treku.

Zdroj: https://cz.ign.com/star-trek-toby-haynes/18103/news/simon-kinberg-producent-fransizy-x-men-jedna-o-produkci-prequelu-star-treku?utm_source=cz.ign.com