Průvodce časovačem Dragonbane Keep v World of Warcraft

Průvodce časovačem Dragonbane Keep v World of Warcraft

V oblíbené hře World of Warcraft je vždy spousta událostí a akcí, které hráči mohou absolvovat a zúčastnit se. Jednou z těchto událostí je Siege of Dragonbane Keep v rámci Dragonflight. Tato událost umožňuje hráčům pomoc černým drakům převzít hrad z rukou invazních Djaradinů.

S nástupem Season 4 je úroveň vybavení hráčů velmi vysoká a proto není problém tuto událost zdolat. Nicméně, pokud chcete mít navrch nebo hledáte ztracené NPC mezi davem, nejlepší WoW addon může vždy pomoci. Pokud nevíte, kde začít, máme pro vás veškeré informace.

Pokud se ptáte, kdy a kde se koná událost Dragonbane Keep v World of Warcraft Dragonflight, máte štěstí. Na webové stránce pcgamesn.com najdete informace o čase události a vše, co k ní potřebujete vědět. Událost také nabízí možnost získání snadného vybavení z týdenní události Last Hurrah: Dragon Isles nebo zlepšení reputace s Valdrakken Accord.

Pokud jste fanoušci MMORPG her a rádi se zapojujete do světa World of Warcraft, nezapomeňte se podívat na další zajímavosti na stránkách pcgamesn.com. Například se můžete registrovat do betaverze WoW The War Within nebo zjistit datum vydání této expanze.

Pokud máte další otázky ohledně události Siege of Dragonbane Keep nebo jiných akcí ve World of Warcraft, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré informace, které potřebujete ke svému hernímu zážitku. S WoW addonem a dobrou strategií se můžete těšit na spousty zábavy a odměn v tomto rozsáhlém herním světě.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/world-of-warcraft/dragonbane-keep-timer