Retro RPG s téměř dokonalým hodnocením na Steam připomíná nový Morrowind

Retro RPG s téměř dokonalým hodnocením na Steam připomíná nový Morrowind

Retro RPG s téměř dokonalými hodnoceními na Steamu připomíná nový Morrowind

Mezi tituly jako Diablo, Fallout a Baldur’s Gate by mohla být devadesátá léta považována za zlatý věk RPG her na PC. Ale pokud skočíte několik let vpřed, za tisíciletí a do raných nultých let, najdete několik vážných klasik. Elder Scrolls Morrowind. Star Wars Knights of the Old Republic. Deus Ex. Gothic. King’s Field IV. Inspirující se všemi těmito hity a více, nadcházející RPG s retro estetikou si vysloužilo téměř bezchybná hodnocení uživatelů na Steamu a nyní odchází z předběžného přístupu ke svému plnému vydání ve verzi 1.0.

Hra s názvem Dread Delusion slibuje hráčům zážitek podobný těm, které nabízely výše zmíněné legendární tituly. S kombinací bohatého příbětu, komplexních postav a prostředí plných tajemna se jedná o RPG, které si zachovává kouzlo starých her, ale s moderními technickými vylepšeními.

Kromě toho, že si hráči mohou užít klasický herní styl, Dread Delusion nabízí také grafiku a zvukové efekty, které posouvají herní zážitek na vyšší úroveň. Díky perfektním hodnocením na Steamu se zdá, že tato hra je určena stát se jedním z nejpopulárnějších RPG poslední doby.

Pokud jste fanoušky RPG her nebo jste si užili hry jako Morrowind či Knights of the Old Republic, pak je Dread Delusion tou správnou volbou pro vás. S blížícím se vydáním ve verzi 1.0 se můžete těšit na další skvostný titul do své sbírky.

FAQ:

1. Jaké jsou klíčové prvky hry Dread Delusion?
Dread Delusion nabízí bohatý příběh, komplexní postavy a prostředí plná tajemství, které hráče zaručeně vtáhnou do herního světa.

2. Jaké technické vylepšení můžeme očekávat ve verzi 1.0?
Ve verzi 1.0 můžeme očekávat vylepšenou grafiku a zvukové efekty, které zajistí ještě intenzivnější herní zážitek.

3. Pro koho je hra Dread Delusion vhodná?
Dread Delusion je vhodná pro všechny fanoušky RPG her, kteří si rádi užívají bohatý příběh a atmosféru plnou tajemství.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dread-delusion/release-date