Růst uživatelů EGS se zastavil, situace jinak horší

Růst uživatelů EGS se zastavil, situace jinak horší

Herní fenomén Fortnite stále drží pevně svou pozici na trhu a tahá za nitky společnosti Epic Games. Nedávno firma zveřejnila čísla, která jasně ukazují, jak úspěšná jejich herní platforma pro PC byla v loňském roce.

Podle zveřejněných výsledků Epic Games dokázal generovat velké zisky díky Fortnite a dalším hrám, které nabízí na své platformě. I když se zdá, že tato společnost si velelá svému online obchodu, ve skutečnosti to není to nejoblíbenější místo pro vývojáře třetích stran.

Epic Games se stále potýká s konkurencí v podobě Steamu, který je dominantním hráčem na poli herních platforem pro PC. Přesto se Epic Games snaží zaujmout své místo na trhu a dál rozšiřovat svou nabídku her a služeb.

Zda se jim to podaří a jak bude vypadat budoucnost této herní giganty, zůstává ve hvězdách. Jedno je ale jisté – Fortnite stále táhne za Epic Games a nedá se říci, že by se brzy chtěl z trůnu sesadit.

FAQ:
1. Jaké jsou hlavní důvody úspěchu Fortnite?
2. Co Epic Games chystá pro budoucnost své herní platformy?
3. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi Steamem a Epic Games Store?

Zdroj: https://cz.ign.com/epic-games-store/16874/news/v-lonskem-roce-pocet-uzivatelu-egs-nadale-rostl-ale-v-jinych-aspektech-se-situace-zhorsila