Sbalte si některé z nejlepších nových hororových her za pár kaček

Sbalte si některé z nejlepších nových hororových her za pár kaček

Halloween nabízí jedinečnou příležitost zažít adrenalinový zážitek při hraní hororových videoher. Pokud jste fanouškem série Dead Island, máme pro vás dobrou zprávu. Dead Island 2 se vrací s novým rozšířením s názvem Haus, které je plné zajímavého příběhu. Pokud jste jako já vyrůstali s původní hrou a okamžitě skočili do nedávného pokračování od studia Dambuster Studios, jistě vás potěší sleva na tento titul.

Jedná se o dosti drahou hru, ale jako u nových hororových her je to běžné. Pokud jste tedy čekali na slevu, abyste si ji mohli pořídit za výhodnou cenu, pak právě teď je ta správná chvíle. Epic Games Store totiž spouští každoroční halloweenskou slevu, která nabízí obrovské slevy na hry jako Dead Island 2 a další úžasné pokračování jako Remnant II od studia Gunfire Games.

Neotálejte a využijte této příležitosti k tomu, abyste se ponořili do světa hrůzy a získali několik z nejlepších nových hororových her roku 2023 za velmi výhodnou cenu. Halloweenská sleva na Epic Games Store je tu pouze omezenou dobu, takže si své oblíbené hororové hry nechte ujít.

FAQ:

1. Kdy začíná halloweenská sleva na Epic Games Store?

Halloweenská sleva na Epic Games Store začíná v určený datum a trvá pouze omezenou dobu. Doporučujeme sledovat webové stránky Epic Games Store, kde budou zveřejněny všechny aktuální informace.

2. Jaké další hororové hry lze získat ve halloweenské slevě?

Kromě Dead Island 2 a Remnant II od studia Gunfire Games jsou v rámci halloweenské slevy nabízeny i další skvělé hororové hry. Doporučujeme navštívit webové stránky Epic Games Store, kde najdete kompletní seznam a podrobnosti o dalších dostupných hrách.

3. Jaké jsou výhody nakupování her na Epic Games Store?

Epic Games Store nabízí svým uživatelům mnoho výhod, včetně častých slev na populární hry, bezpečného a jednoduchého nákupu her a možností účastnit se různých soutěží a akcí. Navíc, v Epic Games Store můžete najít i exkluzivní tituly, které nejsou dostupné na jiných distribučních platformách.

Článek obsahuje obrázek hororové hry Dead Island 2, který ilustruje atmosféru a vizuální styl této hry.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dead-island-2/epic-halloween-sale