Sci-fi roguelike s bojem ve stylu Diablo míří na Steam Early Access

Sci-fi roguelike s bojem ve stylu Diablo míří na Steam Early Access

Hledáte nový způsob, jak si užít akční RPG hru ve stylu Diablo, ale s přídavkem roguelike prvků? Pak máme pro vás skvělou zprávu! Hra Gatekeeper, sci-fi ARPG roguelike s možností až čtyř hráčů v kooperaci, právě vstoupila do Early Access na platformě Steam.

I když hry jako Diablo 4 nabízejí hardcore módy, kde jedna smrt znamená konec vašeho postavy, RPG žánr se dosud neobjevil ve světě roguelike her. Přestože se zdá, že poutavé hratelnosti a náhodný lootový prvek by se k tomuto stylu skvěle hodily. Gatekeeper slibuje spojení těchto prvků a nabízí hráčům unikátní zážitek.

Hra právě dorazila do Early Access a nabízí hráčům možnost vyzkoušet si ji ve fázi vývoje. Můžete se tedy zapojit do procesu tvorby a pomoci vývojářům vylepšit hru dříve, než bude plně dokončena. Ať už si zahrajete sami nebo se spojíte s přáteli, Gatekeeper slibuje hodiny zábavy a dobrodružství ve sci-fi prostředí.

Pokud vás tedy láká kombinace Diablo stylu boje s roguelike prvky, neváhejte a podívejte se na novinku na Steamu. Gatekeeper může být právě tou hrou, kterou jste hledali pro své akční RPG dobrodružství.

FAQ:
1. Jaká je cena hry v Early Access?
2. Budou v průběhu vývoje přidávány nové funkce?
3. Bude možné hrát Gatekeeper i offline?

Zdroj: Sci-fi roguelike with Diablo style combat lands via Steam Early Access

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/gatekeeper/steam-launch-early-access