Silica – nový RTS/FPS hybrid nabízí originální hratelnost

Pokud uvažujete nad nákupem nové české hry, která kombinuje prvky RTS a FPS žánrů, pak by vás mohl přesvědčit dnešní gameplay trailer hry Silica. Tento nově vydaný kousek ukazuje to nejlepší z toho, co tato hra nabízí. Hráči se mohou těšit na našlapané bitvy, které jsou prezentovány jak z izometrického náhledu, tak i skrze lidské a broučí vojáky pohybující se pustinou.

Kromě režimu, který se snaží kombinovat dva na první pohled nesourodé žánry, je tu také klasický režim Arena, ve kterém hráči mohou bojovat proti sobě navzájem.

Hra je momentálně dostupná na PC v předběžném přístupu. Recenze uživatelů jsou prozatím smíšené. Hlavním problémem je podle kritiků nedotaženost některých prvků. Na druhé straně pozitivní recenze chválí originální hratelnost. Většina se shoduje na tom, že hra má určitý potenciál, ale zda se jí podaří jej naplnit v následujících měsících, je otázkou, na kterou je nyní náročné odpovědět.

Co je Silica?

Silica je nový český RTS/FPS hybrid nabízející originální hratelnost.

Na jaké platformě je hra dostupná?

Hra je momentálně dostupná na PC v předběžném přístupu.

Jaké jsou recenze na hru Silica?

Recenze uživatelů jsou prozatím smíšené. Hlavním problémem je nedotaženost některých prvků. Na druhé straně pozitivní recenze chválí originální hratelnost.