South Park: Sněhový den! Nový trailer prozrazuje datum vydání!

South Park: Sněhový den! Nový trailer prozrazuje datum vydání!

Seznamte se s mými přáteli

Nový kluk ze South Parku (alias ty!) je zpátky v South Park: Snow Day!, nové PvE hře od South Park Digital Studios a THQ Nordic, která vám umožní hrát s boty nebo až se třemi kamarády v kooperaci. Utkajte se s vašimi soupeři poté, co sněhová bouře zrušila školu.

Hra South Park: Snow Day! se odehrává v oblíbeném městečku South Park, kde hlavní hrdina, kterým jste vy sami, zažívá další dobrodružství se svými přáteli. V této hře můžete hrát nejen sami s boty, ale také v kooperaci se třemi dalšími hráči, což zaručuje hodiny zábavy a spoustu legrace.

Sněhová bouře zrušila školu a vy se ocitnete v ulicích South Parku, kde na vás čekají různé úkoly a souboje s nepřáteli. Zdolat je můžete nejen svými útoky, ale také pomocí různých zbraní a speciálních schopností. Hra nabízí pestrou paletu možností, jak si poradit se všemi nástrahami, které na vás čekají.

South Park: Snow Day! je dalším dílem oblíbené série her založených na slavném animovaném seriálu. Hra potěší nejen fanoušky South Parku, ale také všechny milovníky akčních her plných humoru a zábavy. Grafika je ve stylu seriálu a přesně zachycuje jeho nezaměnitelný vzhled.

K dostání bude jak digitální verze, tak také v limitovaném fyzickém vydání pro konzole. South Park: Snow Day! slibuje dlouhé hodiny zábavy a sranda s oblíbenými postavami ze seriálu. Takže pokud jste fanouškem South Parku nebo jen chcete zažít akční hru plnou humoru, určitě nevynechejte tuto hru.

Zdroj: https://cz.ign.com/south-park-snow-day/16238/news/south-park-snow-day-ohlasuje-datum-vydani-novym-trailerem