Star Wars: The Clone Wars brzy na PS5 a PS4

Star Wars: The Clone Wars brzy na PS5 a PS4

Hra Star Wars: The Clone Wars, jedna z klasik z dob PlayStation 2, se chystá vrátit zpět na herní scénu. PlayStation Store nedávno zveřejnil seznam této hry pro PlayStation 5 a PlayStation 4, což vyvolalo nové spekulace o možném návratu starých her na nové konzole od Sony.

Fanoušci série se mohou těšit na možnost znovu si zahrát tuto oblíbenou hru, která jim přinese skvělé herní zážitky a vzpomínky na dobu, kdy byla PlayStation 2 jednou z nejoblíbenějších konzolí na trhu. Hra Star Wars: The Clone Wars je plná akce a dobrodružství ve vesmírném světě Star Wars, který je oblíbený jak mezi fanoušky série, tak mezi hráči po celém světě.

Možnost hrát klasické hry z PlayStation 2 na nových konzolích by mohla být skvělou příležitostí pro fanoušky starých klasik a pro nové hráče, kteří by se chtěli seznámit s herním dědictvím minulosti. Doufejme, že tato zpráva se brzy potvrdí a fanoušci se mohou opět ponořit do světa Star Wars prostřednictvím této skvělé hry.

**FAQ**
1. Kdy bude hra Star Wars: The Clone Wars dostupná pro PlayStation 5 a PlayStation 4?
2. Bude možné hrát i další klasiky z PlayStation 2 na nových konzolích?
3. Jaký budoucí vývoj můžeme očekávat ohledně emulace her z PlayStation 2 na nových konzolích Playstation?

Zdroj: https://cz.ign.com/star-wars-the-clone-wars-5/18050/news/ps2-star-wars-the-clone-wars-se-chysta-na-vydani-pro-systemy-ps5-a-ps4?utm_source=cz.ign.com