Starfield je připraven – čas se připravit!

Starfield je připraven - čas se připravit!

Starfield, nová hra od společnosti Bethesda, je již v poslední fázi vývoje nazývané „Gold“. To znamená, že vývojáři dokončili veškerou práci a hra je připravena k vydání. Teď je na řadě hráčů, aby se na ni připravili.

Starfield je očekávanou vesmírnou RPG hrou, která přináší dobrodružství ve vesmírném prostředí. Hráči se stanou členy organizace Constellation a budou prozkoumávat odlehlé planety a galaxie. Hra slibuje bohatý příběh, velký otevřený svět a neuvěřitelné vizuální efekty.

Hráči budou moci volně cestovat vesmírem a objevovat různé planety a kosmické stanice. Budou se moci zapojit do různých misí a úkolů, plnit kontrakty a bojovat s nepřáteli. Hra nabídne také možnost vylepšovat a přizpůsobovat svůj vesmírný koráb.

Bethesda slibuje, že Starfield bude nabízet skvělý herní zážitek s bohatou a propracovanou atmosférou vesmíru. Hráči se mohou těšit na vzrušující akce a dobrodružství, ale také na hluboký a poutavý příběh.

Pokud jste fanoušky sci-fi a RPG her, Starfield by se vám mohla stát povinností. Hra je plánována k vydání v listopadu tohoto roku, takže ještě máte nějaký čas se připravit. Můžete si zkontrolovat systémové požadavky a zjistit, zda váš počítač splňuje potřebné specifikace.

Ve FAQ najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy:

1. Kdy bude Starfield vydán?

Starfield je plánován k vydání v listopadu 2022. Přesný datum vydání bude oznámen společností Bethesda.

2. Na jakých platformách bude hra dostupná?

Starfield bude dostupná pro PC a Xbox.

3. Jaká je předpokládaná délka hry?

Přesná délka hry zatím není známa. Záleží na způsobu hraní a tom, zda hráči se rozhodnou proplétat se hlavním příběhem nebo zkoumat vedlejší úkoly a aktivity.

4. Jaké jsou systémové požadavky pro Starfield?

Systémové požadavky budou oznámeny později společností Bethesda. Doporučuje se mít moderní hardwarovou konfiguraci pro co nejlepší herní zážitek.

5. Bude Starfield obsahovat multiplayer?

Bethesda zatím nepotvrdila žádné informace o multiplayeru ve hře Starfield. Podrobnosti budou oznámeny později.

Těšíte se na Starfield? Vyhrazení místa na pevném disku a připravení se na tento vesmírný RPG svět je nyní na vás. Připravte se na fantastické dobrodružství ve vesmíru!

Zdroj: https://es.ign.com/starfield/193295/news/bethesda-confirma-las-fechas-en-las-que-podras-predescargar-starfield-en-xbox-series-xs-y-pc