„Steam nyní umožňuje vytváření sdílených rodinných knihoven her“

"Steam nyní umožňuje vytváření sdílených rodinných knihoven her"

Valve představuje nový framework pro sdílení rodinných her a je nyní k dispozici v beta verzi Steam klienta. **Steam Families** nahradí jak Steam Family Sharing, tak Steam Family View, vytvářející tak jedno místo pro všechna nastavení sdílení v rodině – včetně některých užitečných nových kontrol pro rodiče.

Tato novinka umožní hráčům vytvořit sdílené rodinné knihovny her, což je skvělá zpráva pro všechny hráče ve stejné domácnosti. Díky Steam Families budou moci hráči sdílet své hry s ostatními členy rodiny bez nutnosti kupovat je vícekrát. To znamená, že všichni členové rodiny budou moci hrát oblíbené hry jednoduše a bez problémů.

Nový systém Steam Families přináší také několik nových funkcí pro rodiče, kteří chtějí lépe kontrolovat, jaké hry jejich děti mohou hrát. Rodiče budou mít možnost nastavit omezení pro určité hry nebo pro celou knihovnu, což je skvělé pro rodiče, kteří chtějí chránit své děti před nevhodným obsahem.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto novém systému pro sdílení her v rodině, navštivte oficiální webové stránky Valve. **Steam Families** je skvělá novinka pro všechny hráče, kteří chtějí sdílet své oblíbené hry se svými nejbližšími.

Pokud máte další otázky ohledně Steamu, zkuste se podívat na naši stránku s **Steam FAQ**, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Můžete se také podívat na další užitečné články týkající se **Steam family sharing** nebo **Steam in-home streaming**.

**FAQ:**
1. Jak mohu vytvořit sdílenou rodinnou knihovnu her?
2. Jak mohu nastavit omezení pro určité hry pro své děti?
3. Jaké jsou výhody sdílené rodinné knihovny her na Steamu?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/steam/steam-families-beta