Supergirl: Woman of Tomorrow vyjde v červnu 2026

Supergirl: Woman of Tomorrow vyjde v červnu 2026

**Supergirl: Woman of Tomorrow** je jedním z mnoha filmů, které nás čekají v rámci nově přepracovaného DCU. Tento snímek od režiséra Jamese Gunna a producenta Petera Safrana se dočkal upřesnění data premiéry – a to na červen 2026.

Fanoušci komiksových filmů se mohou těšit na další dobrodružství **Supergirl**, která je jednou z nejpopulárnějších postav DC komiksů. **Woman of Tomorrow** slibuje být epickým příběhem, který nás zavede do jejího světa plného akce, dobrodružství a **nadpřirozených schopností**.

Premiéra filmu je naplánována na červen 2026, což znamená, že se fanoušci nemusí dlouho čekat. **DCU** má v plánu řadu dalších filmů, které mají oživit toto filmové univerzum a nabídnout divákům nové a vzrušující příběhy o jejich oblíbených superhrdinech.

Těšíte se na **Supergirl: Woman of Tomorrow**? Sledujte novinky ze světa DC komiksů a buďte připraveni na další akční dobrodružství!

FAQ:
1. Kdo jsou režiséři filmu Supergirl: Woman of Tomorrow?
– Režisérem je James Gunn a producentem Peter Safran.

2. Kdy bude mít film premiéru?
– Film má premiéru naplánovanou na červen 2026.

3. Jaký žánr má Supergirl: Woman of Tomorrow?
– Film je akčním dobrodružstvím s nadpřirozenými schopnostmi hlavní hrdinky.

Zdroj: https://cz.ign.com/superman-man-of-tomorrow/18017/news/supergirl-woman-of-tomorrow-ziskala-datum-vydani-v-cervnu-2026