The Day Before: Očekávaná hra, která nás udržovala v napětí.

Jedna z nejočekávanějších her na platformě Steam, The Day Before, se po roce nejistoty vrací do hledáčku fanoušků. Po roce mimo Steam kvůli sporu o ochrannou známku má nyní nový termín vydání.

Dlouhý čas jsme nevěděli, co s hrou The Day Before bude. Původně měla vyjít 10. listopadu, ale teď je datum vydání posunuto na 7. prosince v předběžném přístupu.

Už od ledna jsme sledovali tuto hru s velkou zvědavostí, když jsme si všimli, že je na vrcholu žebříčku nejžádanějších her na Steamu. Její gameplay trailer z roku 2021 nám ukázal místy působivou grafiku, avšak byl velmi skriptovaný. Podrobnosti o samotném fungování hry zůstávaly obestřeny tajemstvím.

Pak přišlo překvapení. The Day Before zmizela ze Steamu, a vývojářské studio Fntastic z Singapuru uvedlo důvod – spor o ochrannou známku s aplikací kalendáře. Po odkladu hry na 10. listopad se studio pustilo do únorové akce s názvem „odhalení syrového gameplaye“. Tato akce ovšem neuspokojila všechny fanoušky.

Kromě všeho bylo odhaleno, že některé scény z trailerů hry The Day Before mohly být inspirované z upoutávky na Call of Duty Zombies. V době, kdy je publikum stále skeptičtější, toto není ideální strategie.

Nicméně, ať je to jak je, očekávání ohledně hry The Day Before jsou stále vysoká. Teď zbývá jen čekat, zda hra splní očekávání.