Tom Clancy’s XDefiant: Ubisoft oznámil datum uzavřené bety a odhalil nový teaser

V červenci 2021 společnost Ubisoft představila multiplayerovou free-to-play akci Tom Clancy’s XDefiant. Po kritice se následně vydavatel rozhodl ze hry úplně vypustit vazbu na Toma Clancyho a pozměnit i logo a způsob prezentace. Nyní se titul po delší přestávce připomíná.

Ubisoft se rozhodl znovu představit akční hru Tom Clancy’s XDefiant s úpravami, které reflektují zpětnou vazbu od hráčů. Po upravení loga a způsobu prezentace se hra vrací do popředí zájmu.

Francouzský vydavatel čerstvě oznámil datum uzavřené bety, jejíž zahájení doprovodí akce XDefiant Showcase. Vybraní hráči se hraní budou moci pustit 13. dubna od 19:00. Ve stejný čas začne i přenos zmíněné akce. Servery uzavřené bety poběží až do 24. dubna (08:00).

Pokud máte zájem se zapojit do uzavřeného testování, můžete se zkusit přihlásit na oficiálních stránkách. Uzávěrka pro přihlášení není známa, takže pokud máte zájem, je lepší se přihlásit co nejdříve.

Hra bude k dostání na PC i konzolích PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. Datum vydání plné verze zatím odhaleno nebylo. Společnost Ubisoft nedávno zveřejnila nový teaser, který hráče láká na to, co si ve hře budou moci užít.

Tom Clancy’s XDefiant představuje směs akčního a taktického hraní, inspirovaného světem Tom Clancyho. S ohledem na kritiku fanoušků a nové úpravy se očekává, že hra bude nabízet zcela nový zážitek a přitáhne širokou škálu hráčů.

Ubisoft se zdá být připraven naslouchat hráčské komunitě, a proto je zahájení uzavřené bety ideálním časem pro hráče, kteří chtějí ovlivnit vývoj hry. Je třeba sledovat, jak se hra vyvíjí a zda přinese úspěch, který si Ubisoft přeje.

Pro hráče, kteří nemají štěstí se dostat do uzavřené bety, bude přenos akce XDefiant Showcase skvělou příležitostí sledovat hru v akci a získat lepší představu o tom, co mohou očekávat. Sledujte Ubisoft na sociálních médiích a oficiálních webových stránkách, abyste nezmeškali žádné aktualizace ohledně akce a možností připojení k betě.

Na závěr lze říci, že Ubisoft má před sebou velkou příležitost, jak získat zpět důvěru hráčů a představit inovativní a vzrušující titul. S očekáváním nových informací a detailů o hře je Tom Clancy’s XDefiant stále zajímavějším projektem, který si zaslouží pozornost. Je jen otázkou času, kdy se dozvíme, zda bude hra splňovat očekávání hráčů a zda se stane novým hitem ve světě online akčních her.