Tornáda v traileru filmu Twisters před červencovou premiérou!

Tornáda v traileru filmu Twisters před červencovou premiérou!

Twisters, kultovní film z roku 1996 s Helen Hunt a Billem Paxtonem v hlavních rolích, se konečně dočkal dlouho očekávaného pokračování. Společnost Universal představila během reklamní přestávky Super Bowlu LVIII první trailer tohoto katastrofického filmu, který přinese ještě více akce, napětí a samozřejmě ničivých tornád.

Společnost Universal dokázala opět překvapit a přivést na plátna diváků novou generaci herců, kteří se odváží čelit matce přírodě v podobě dvojitého tornáda. V hlavních rolích se objeví mladé talenty Emma Roberts, známá z filmů American Horror Story a Scream Queens, a Robert Pattinson, který si získal fanoušky jako upír Edward ve filmové sérii Twilight.

Twisters 2 naváže na události prvního dílu, kdy se skupina vědců a lovců tornád snažila získat ty nejlepší záběry a data o tornádech. Tentokrát se však jejich mise stane osobním bojem o přežití. Zdánlivě nesouvisející události začnou postupně odhalovat tajemství kolem záhadných dvou tornád, která se blíží k malému městečku a hrozí zničením všeho na své cestě.

První trailer Twisters 2 představuje úžasnou vizuální podívanou. Diváci se mohou těšit na neuvěřitelné efekty, které je vtáhnou do nebezpečného světa ničivých tornád. Slibuje se, že tento film bude ještě drsnější a napínavější než jeho předchůdce.

Na konci traileru jsou diváci požádáni o návštěvu oficiální webové stránky filmu, kde najdou další informace a novinky. Zároveň je jim nabídnut seznam nejčastějších otázek (FAQ), který vám přinášíme zde:

1. Kdy bude film Twisters 2 mít premiéru?

Film bude mít premiéru 15. července letošního roku.

2. Kdo je režisérem tohoto filmu?

Režisérem Twisters 2 je talentovaný filmař David Leitch, známý ze snímků jako Atomic Blonde a Deadpool 2.

3. Jsou Helen Hunt a Bill Paxton zapojeni do pokračování?

Bohužel, oba herci z prvního dílu již bohužel nejsou mezi námi. Je však možné, že se v pokračování setkáme s nějakými dalšími překvapivými cameo rolemi.

Twisters 2 slibuje nekompromisní napětí, akční scény plné adrenalinu a samozřejmě nebezpečné tornádo, které bude ohrožovat životy hlavních postav. S prvním trailerem se fanoušci dočkali prvního pohledu na tuto katastrofickou jízdu, která slibuje velkolepé zážitky a ukázku síly matky přírody.

Pokud se vám líbí filmy plné akce a napětí, rozhodně byste se neměli Twisters 2 nechat ujít. Pokračování slibuje ještě lepší efekty,

Zdroj: https://cz.ign.com/twisters/16781/news/trailer-na-film-twisters-ukazuje-desiva-tornada-pred-cervencovou-premierou