Total War Series Se Rozšiřuje o Nové Tituly: Vývoj Ve Studiu Creative Assembly

V poslední době studio Creative Assembly, známé svými strategickými hrami série Total War, pracuje na rozšíření svého portfolia o tři nové tituly. Podle informací zveřejněných magazínem DualShockers, se jedná o velký krok pro studio, které nedávno čelilo propouštěním a zrušení projektu Hyenas.

Prvním z nově vyvíjených her je hra vycházející z Star Wars licence. Tento projekt by mohl znamenat zásadní obrat pro sérii, která se tradičně zaměřuje na historické a mytologické scénáře. Sega, která v minulosti vystupovala jako vydavatel série Total War, má opět plánovanou roli vydavatele.

Detaily o zbylých dvou titulech jsou zatím nejasné, ale studio zdůraznilo svůj záměr soustředit se především na žánr strategií, což je oblast, ve které má Creative Assembly bohaté zkušenosti a úspěchy. Studio tak hledá nové směry po relativně chladném přijetí svého posledního dílu, Total War: Pharaoh, vydaného loni.

Studio Creative Assembly prokazuje svou odolnost v nelehkých časech a s novými projekty v série Total War slibuje znovu získat pozornost a oblibu fanoušků strategických her.