Tvorci Cyberpunk 2077 a Witcher 3 odhalují nové RPG jménem Dawnwalker

Tvorci Cyberpunk 2077 a Witcher 3 odhalují nové RPG jménem Dawnwalker

Ex vývojáři her Cyberpunk 2077 a The Witcher 3 odhalili nové RPG jménem Dawnwalker

Studio Rebel Wolves, které se skládá z bývalých hlavních hlav CD Projekt Red, nedávno odhalilo svůj nový projekt – RPG s názvem Dawnwalker. Toto očekávané dílo slibuje úchvatný zážitek ve stylu dark fantasy.

Zatímco jsme očekávali temnou fantasy hru od tohoto týmu, teď jsme konečně dostali první pohled na tento dlouho očekávaný projekt. Na obrázku můžeme vidět, jak vypadá Dawnwalker, a rozhodně stojí za to.

Rebel Wolves, tvořící tým Dawnwalker, je složen z vývojářů, kteří stáli za takovými hrami jako Cyberpunk 2077 a The Witcher 3. To naznačuje, že se můžeme těšit na skvělou kvalitu a detaily.

Na oficiální stránce můžete najít další informace o této nové RPG hře. Dozvíte se více informací o příběhu, herních mechanikách a dalších podrobnostech. Odkaz na stránku naleznete na konci tohoto článku.

Pro fanoušky RPG her je tato zpráva jistě vzrušující. Po úspěchu Cyberpunk 2077 a The Witcher 3 je jasné, že vývojáři mají co nabídnout a jejich nová hra Dawnwalker slibuje být stejně atraktivní.

FAQ:

1. Kdo jsou vývojáři hry Dawnwalker?
Vývojáři hry Dawnwalker jsou bývalí členové týmu CD Projekt Red, kteří pracovali na hrách jako Cyberpunk 2077 a The Witcher 3.

2. Jaká je žánrová klasifikace hry Dawnwalker?
Hra Dawnwalker spadá do žánru RPG (role-playing game).

3. Kde mohu najít více informací o hře Dawnwalker?
Více informací o hře Dawnwalker můžete najít na oficiální stránce hry, kterou naleznete na konci tohoto článku.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dawnwalker/reveal