„Tvůrci Cyberpunk 2077 a BioShock představují úplně novou PvE FPS hru“

"Tvůrci Cyberpunk 2077 a BioShock představují úplně novou PvE FPS hru"

Studio Antistatic oznámilo svou první hru s názvem Hornet, kterou vytváří veteráni z herního průmyslu, kteří pracovali na titulech jako Cyberpunk 2077, BioShock, Borderlands nebo Squad. Jedná se o taktický střílečku s možností kooperativního hraní ve světě po jaderné katastrofě.

První ukázka hry byla nedávno zveřejněna a vypadá fantasticky. Studio se zaměřilo na vytvoření otevřeného světa, ve kterém hráči budou muset spolupracovat, aby přežili proti nepřátelským silám.

Hornet je zatím jen pracovní název hry, ale už teď je jasné, že se jedná o velmi ambiciózní projekt. Vývojáři slibují detailně zpracovanou grafiku a vysoce interaktivní prostředí. Hráči budou mít k dispozici různé strategické možnosti a budou si muset dobře rozvrhnout své zdroje a taktiku.

Hra se zaměřuje na PvE (Player vs Environment) aspekt, což znamená, že hráči budou bojovat proti umělé inteligenci namísto proti ostatním hráčům. Tento přístup umožní hráčům spolupracovat a strategicky plánovat své tahy.

Zatím není známo, kdy by měla být hra Hornet vydána, ale fanoušci již nyní očekávají s napětím. Hra je navíc vytvářena týmem profesionálů, kteří stojí za úspěšnými tituly jako Cyberpunk 2077 a BioShock, takže se určitě máme na co těšit.

Pokud vás zajímá více informací o této hře, můžete se podívat na oficiální stránky Antistatic Studios nebo navštívit článek na PC Games N, kde najdete další informace a také ukázku hry.

FAQ:

1. Kdy bude hra Hornet vydána?
2. Jak se hra liší od ostatních taktických stříleček?
3. Bude hra Hornet dostupná na různé platformy?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/cyberpunk-2077-bioshock-devs-new-fps-game