Ubisoft oficiálně oznámil Project Q

Tato hra byla prvně viděna v uniklé databázi společnosti GeForce Now, avšak nikdo nevěděl, o co se jedná a Ubisoft se k tomuto také moc nevyjadřoval. Podle zprávy z Exputer je Project Q PvP battle aréna styl.

Ve hře se podle všeho bude vyskytovat malý počet hráčů a má se jednat o rychlý battle-royale mód na malé paměť s tradičním módem „capture“.

K dispozici bylo i gameplay video, které ukazovalo samotnou hru a hra nevypadala jako „střílečka“. Demo hráč měl možnost na výběr z několika předmětů s unikátními schopnostmi, které třeba umožňovali vysoký výskok nebo jiné bojové schopnosti. Můžete se přepínat mezi útoky na blízko nebo dálku a podle toho máte i zbraně.

Jako popravdě ta hra vypadá jako Fortnite. Co se týče textur atd. tak na to se moc nedívejte, jelikož ta hra projde určitě změnou a jde tedy jen o malý test pravděpodobně mezi vývojáři.

I přesto, že Ubisoft hru oficiálně oznámil, tak stále používá jméno „Project Q“. Je pravděpodobné, že se hráči budou moci v budoucnu připojit do veřejného beta testu, ale ještě se datum neví. Hra je však stále ve fázi počátečního vývoje.

S únikem skrze GeForce NOW vyšlo na jevo, že se chystá také XCOM 3, Bioshock 2022 nebo PC port Metal Gear Solid 2 a 3.