Uniklo: Nintendo Switch 2 vyjde v určitém období – IGN Daily Fix

Uniklo: Nintendo Switch 2 vyjde v určitém období - IGN Daily Fix

Nintendo Switch 2 – Rok vydání možná odhalen AI společnosti

Dnes se podíváme na zajímavé informace týkající se vydání druhé verze populární herní konzole Nintendo Switch. Třetí strana AI společnost AI Shark, dříve známá jako GameShark, náhodou odhalila informace o plánovaném vydání Nintendo Switch 2. Společnost oznámila, že jejich nový nástroj pro pomoc při hrách, poháněný umělou inteligencí, bude uveden do prodeje ve stejném období jako Nintendo Switch 2. Podle nich by to mělo být v září 2024. Nicméně, později společnost uvedla, že se jednalo spíše o odhad a ne o oficiální informaci o vydání konzole. Přesto je září rozhodně zajímavým časem na vydání nového herního systému.

V jiných herních spekulacích, Best Buy Canada možná omylem odhalila Verzi 2 ovladače PS5 DualSense s delší výdrží baterie. To by byla zajímavá aktualizace pro majitele PS5, kteří by se konečně mohli těšit na delší hraní bez nutnosti nabíjení. Zatím nebyly potvrzeny žádné oficiální informace, ale doufejme, že toto únikové zprávy ukazují na skutečný produkt.

A konečně, připravovaná hra Prince of Persia: The Lost Crown zahrne hlas vytvořený umělou inteligencí, a to možná náhodou. Vývojáři nechtěně objevili, že jejich AI generuje skutečně autentický hlas pro jednoho ze svých postav. Tato nehoda může být zajímavou ukázkou toho, jak technologie umělé inteligence může nečekaně překvapit.

**Podle čeho se řídily odhady AI Shark ohledně Nintendo Switch 2?**
Společnost AI Shark nezveřejnila konkrétní detaily týkající se svého odhadu ohledně vydání Nintendo Switch 2. Zdá se, že se jednalo pouze o hádání a ne oficiální informaci.

**Jaké jsou předpokládané změny u nového ovladače PS5 DualSense?**
Podle únikových zpráv z Best Buy Canada by měla Verze 2 ovladače PS5 DualSense nabízet delší výdrž baterie. Nicméně, žádné oficiální potvrzení zatím nebylo vydáno.

**Jak dlouho trvalo vývojářům, než objevili AI generující autentický hlas pro Prince of Persia: The Lost Crown?**
Vývojáři zjistili, že jejich umělá inteligence náhodně vygenerovala autentický hlas pro jednoho ze svých postav. Tento objev byl pravděpodobně nečekaný, avšak není známo, jakým procesem či časovým rozpětím se k němu dostali.

I když se jedná o zajímavé spekulace a úniky, je stále důležité brát je s rezervou, dokud nebudou potvrzeny oficiálními zdroji. Doufejme, že se dozvíme více informací o Nintendo Switch 2, Verzi 2 ovladače PS5 DualSense a AI generovaných hlase

Zdroj: https://cz.ign.com/prince-of-persia-the-lost-crown/16425/video/possible-nintendo-switch-2-release-window-leaked-ign-daily-fix