Uzavření studia Intercept Games: Záhada pokračuje

Měsíc po zprávě agentury Bloomberg, která tvrdila, že vývojářské studio Kerbal Space Program 2, Intercept Games, bude uzavřeno koncem června, potvrdilo několik zaměstnanců, že mnoho pracovníků, a možná celý tým, bude propuštěno.

Původní zpráva byla podpořena oznámením Worker Adjustment and Retraining Notification (WARN) z dubna, které uvádělo, že 70 zaměstnanců v kanceláři Take-Two v Seattlu bude propuštěno k 28. červnu a že studio bude uzavřeno. Take-Two se odmítlo vyjádřit, ale o několik týdnů později generální ředitel Take-Two Strauss Zelnick uvedl, že Intercept a vývojář OlliOlli, Roll7, které měly být také údajně uzavřeny, nebyly uzavřeny.

„Nezavřeli jsme tato studia, abych byl jasný,“ řekl Zelnick. „A vždy přehodnocujeme náš plán vydávání napříč všemi našimi studii, abychom se ujistili, že to dává smysl. Jsme velmi opatrní, protože jsme uprostřed programu snižování nákladů, který jsme již dokončili a nyní plně zavádíme. Oznámili jsme, že ušetříme 165 milionů dolarů na stávajících a budoucích nákladech, ale nic jsme nezavřeli.“