„Vaiana: Z série pro Disney+ k filmu – Velké překvapení! Uvedení letos!“

"Vaiana: Z série pro Disney+ k filmu - Velké překvapení! Uvedení letos!"

Po úspěšném animovaném filmu Vaiana z roku 2016 se fanoušci již těší na pokračování příběhu statečné mořeplavkyně. A překvapení přišlo minulý týden, kdy byla zveřejněna krátká upoutávka na nový film. Avšak pro mnohé to bylo překvapení, že tentokrát se nebude jednat o streamování, ale o tradiční uvádění ve vybraných kinech.

Důvody pro tuto změnu formátu nejsou přesně sděleny, avšak pravděpodobně souvisí s tím, že se jedná o velmi očekávaný film a tvůrci se rozhodli, že si zaslouží svůj „velký“ kinový debut. Zřejmě také chtějí využít přítomnost fanoušků naživo a vytvořit takový atmosféru, kterou lze jen těžko replikovat při streamování.

Film Vaiana 2: Tajemný ostrov má premiéru plánovánu na letošní listopad. Přesné datum uvedení zatím není známo, ale fanoušci se již nemohou dočkat dalšího dobrodružství Vaiany a jejích společníků. Krátká upoutávka na film nasadila již od začátku očekávání a fanoušci se mohou těšit na nové příběhy, nové postavy a roztomilé písničky, které jsou pro tuto sérii typické.

Zároveň bychom se rádi věnovali FAQ, tedy častým otázkám, které mohou fanoušky zajímat:

1. Bude nový film navazovat na děj prvního dílu?
Ano, Vaiana 2: Tajemný ostrov bude pokračováním příběhu Vaiany. Film se zaměří na nová dobrodružství hlavní hrdinky a představí nové výzvy, kterým bude čelit.

2. Kdo se vrátí do svých rolí?
Hlas Vaiany propůjčí opět známá zpěvačka Auli’i Cravalho a také Dwayne Johnson se vrátí jako hlas poloboha Mauie. V dalších rolích se můžeme těšit na další talentované herce a herečky.

3. Bude film dostupný i online?
Zatím není známo, zda bude možné film Vaiana 2: Tajemný ostrov streamovat online. Pravděpodobně bude nejprve uveden v kinech a poté bude následovat možnost streamování. Více informací však budeme muset počkat na oficiální oznámení.

Film Vaiana 2: Tajemný ostrov slibuje opětovné setkání s oblíbenými postavami a dobrodružstvím, které nás bude bavit. Fanoušci se mohou těšit na emotivní příběh, působivou animaci a skvělé písničky. Už nyní se očekávání stupňuje a věříme, že nový díl naplní veškerá očekávání.

Zdroj: https://cz.ign.com/moana-2/16784/news/pokracovani-vaiany-zacalo-jako-serie-pro-disney-jak-se-z-ni-stal-film-ktery-bude-k-velkemu-prekvapen