Vampire Survivors dostává nového konkurenta, když gothic survival RPG přichází na Steam

Vampire Survivors dostává nového konkurenta, když gothic survival RPG přichází na Steam

Najnovější přídavky do žánru roguelike survival her neustále rozšiřují nabídku pro fanoušky tohoto žánru. Jedním z titulů, který zaznamenal obrovský úspěch, je bezesporu Vampire Survivors. Tato hra ovlivnila celý žánr a dala vzniknout mnoha následovníkům. Mezi nejúspěšnější konkurenty se řadí například Deep Rock Galactic Survivor. Novým přírůstkem do rodiny je hra nazvaná Necromantic, která se odehrává v gotické škole a nabízí hráčům širokou škálu zbraní a schopností. Hra právě vstoupila na trh a je k dispozici na platformě Steam.

Necromantic slibuje hráčům unikátní zážitek díky temné atmosféře gotické školy a bohaté výbavě zbraní a schopností. Hráči se mohou těšit na náročné souboje s různými nepřáteli, sbírání loota a postupování ve hře pomocí různých strategií. Stejně jako u ostatních her v žánru, smrt je nevyhnutelná a každý nový pokus je jiný než ten předchozí.

Pokud jste fanouškem roguelike her, určitě byste měli dát šanci Necromantic. Hra nabízí skvělou kombinaci akce, strategie a temné atmosféry, která vás pohltí na dlouhé hodiny.

FAQ:
1. Jaká je cena hry Necromantic?
Cena hry Necromantic se pohybuje kolem 20 eur na platformě Steam.

2. Jaké jsou minimální systémové požadavky pro hraní této hry?
Minimální systémové požadavky pro hraní hry Necromantic jsou: Windows 7 nebo novější, 4 GB RAM, grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 nebo ekvivalentní.

3. Je možné hrát Necromantic ve vícehráčovém režimu?
Ne, Necromantic je singleplayer hrou a nenabízí možnost hraní ve vícehráčovém režimu.

Zdroj: [PCGamesN](https://www.pcgamesn.com/necromantic/steam-launch)

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/necromantic/steam-launch