Venom: Poslední tanec – konec ságy o symbiotickém antihrdinovi

Venom: Poslední tanec - konec ságy o symbiotickém antihrdinovi

Společnost Sony nedávno oznámila novou informaci ohledně dalšího filmu z Marvelova světa, tentokrát se jedná o film s Venomem v hlavní roli. Nové pokračování s názvem Venom: Poslední tanec bylo potvrzeno jako poslední film série s Tomem Hardym v hlavní roli. Společnost tvrdí, že to bude „velký úspěch“ a fanoušci se mohou těšit na epické zakončení příběhu antihrdiny Venomu.

Venom: Poslední tanec slibuje napínavý a akční závěr příběhu, který diváky vtáhne do světa plného nebezpečí a napětí. Film se zaměří na boj Eddieho Brocka alias Venoma proti novému a mocnému nepříteli, který ohrožuje nejen jeho samotného, ale i celé město.

Fanoušci série se mohou těšit na pestré akční scény, kvalitní vizuální efekty a charismatický výkon Toma Hardyho v roli Venoma. Film nabídne i emoční momenty a rozuzlení všech předešlých událostí, které doprovázely předchozí filmy o této temné postavě.

FAQ:

1. Bude Tom Hardy hrát v dalších filmech z Marvelova světa?
Podle informací ze zdrojů uvnitř společnosti Sony se Hardy ve své roli Venoma neobjeví v dalších filmech ze série.

2. Jaký je důvod, proč je tento film označen jako „poslední“?
Sony se rozhodlo zakončit sérii filmů o Venomovi s touto třetí částí, aby se mohlo soustředit na nové projekty a širší plány spojené s Marvelovým světem.

3. Bude v Posledním tanci nějaká odkaz na budoucí filmy z Marvelova světa?
Podle informací od tvůrců bude v Posledním tanci několik odkazů na budoucí filmy a události v Marvelově vesmíru, které by mohly nadchout fanoušky pro další pokračování.

Zdroj: https://cz.ign.com/venom-3-1/18064/news/venom-posledni-tanec-je-poslednim-filmem-o-venomovi-rika-predseda-predstavenstva-sony-pictures