Venom: Poslední tanec – Poslední film o tomto antihrdinovi

Venom: Poslední tanec - Poslední film o tomto antihrdinovi

Společnost Sony nedávno oznámila, že připravovaný třetí film o Venomovi bude posledním dílem série s Tomem Hardym v hlavní roli. Film s názvem Venom: Poslední tanec má podle tvrzení studia za cíl být „velkým úspěchem“ a uzavřít tak příběh tohoto temného antihrdiny.

Tom Hardy se ve filmu znovu vrátí jako Eddie Brock alias Venom, symbiotická bytost s neuvěřitelnými schopnostmi. Fanoušci se tak mohou těšit na další adrenalinovou jízdu plnou akce a napětí, která má uzavřít ságu o tomto nezvyklém superhrdinovi.

Film Venom: Poslední tanec se momentálně nachází ve fázi příprav a natáčení, přičemž studio Sony slibuje, že se jedná o velkolepý a do detailu promyšlený finální díl série. Premiéra je plánována na příští rok a fanoušci již netrpělivě očekávají, jak se celý příběh uzavře.

FAQ:

1. Bude Tom Hardy hrát v dalších filmech Marvelu?
– Podle aktuálních informací je třetí film o Venomovi posledním, ve kterém se Tom Hardy objeví v hlavní roli.

2. Jaký bude obsah filmu Venom: Poslední tanec?
– Venom: Poslední tanec slibuje akci, napětí a dobrodružství, které uzavře příběh Eddieho Brocka a jeho symbiotického partnera.

3. Proč se rozhodlo studio Sony ukončit sérii s Tomem Hardym?
– Důvody pro ukončení série s Tomem Hardym nebyly oficiálně sděleny, avšak zdá se, že si tvůrci přejí uzavřít příběh Venomova dobrodružství a vyvrcholit ho důstojným způsobem.

Zdroj: https://cz.ign.com/venom-3-1/18064/news/venom-posledni-tanec-je-poslednim-filmem-o-venomovi-rika-predseda-predstavenstva-sony-pictures?utm_source=cz.ign.com