Vítězný tah! Devi z Battlefieldu vrátí oblíbenou funkci po nezdaru v roce 2042.

Vítězný tah! Devi z Battlefieldu vrátí oblíbenou funkci po nezdaru v roce 2042.

Budoucí hra ze série Battlefield, následující po nedávno vydaném Battlefield 2042, se chystá přinést „nejrealističtější“ efekty ničení ve videoherním průmyslu. Tímto chce konkurovat také efektům ničení ve hře The Finals, které jsou zároveň od bývalých vývojářů Battlefieldu.

Podle informací ze zdroje se vývojáři nového Battlefieldu rozhodli vrátit oblíbenou vlastnost z dřívějších dílů série – destrukci prostředí. Tato funkce, která byla ve hře Battlefield 2042 poněkud opomenuta, je podle vývojářů jedním z jejich nejoblíbenějších prvků a chtějí ji ve své nové hře přivést na novou úroveň.

Soutěž s hrou The Finals je tu zřejmě nejen kvůli obdobnému zaměření na efekty ničení, ale také proto, že někteří vývojáři pracující na The Finals jsou bývalými členy týmu z dřívějších dílů Battlefieldu. Jejich zkušenosti a know-how jim umožní přinést do své hry podobnou kvalitu ničení jako v novém Battlefieldu.

Nový Battlefield si tak klade za cíl nabídnout hráčům skutečně autentický pocit ničení prostředí. Vývojáři tvrdí, že chce být v tomto ohledu nejkvalitnější hrou na trhu. Zároveň je však jasné, že efekty ničení nebudou jediným tahákem nového dílu série. Naopak, vývojáři slibují řadu inovací a vylepšení v různých oblastech hratelnosti i grafiky.

Zdroj také uvádí, že vývoj nového Battlefieldu je již v plném proudu a fanoušci se mohou těšit na další podrobnosti ohledně hraní a příběhu v brzké budoucnosti. Konečné vydání hry je plánováno na příští rok.

Zdroj: [The Battlefield devs’ favorite feature is back after 2042 misstep](https://www.pcgamesn.com/battlefield-2042/next-game-destruction)

**FAQ**

1. Jaká je hlavní snaha nového dílu série Battlefield?
Nová hra se snaží přinést „nejrealističtější“ efekty ničení ve videoherním průmyslu a konkurovat tak jiným hrám, jako je například The Finals.

2. Proč se tento nový díl snaží být lepší než předchozí Battlefield 2042?
Vývojáři se rozhodli vrátit oblíbenou vlastnost destrukce prostředí z dřívějších dílů série, která ve hře Battlefield 2042 nebyla dostatečně zastoupena.

3. Kdy můžeme očekávat vydání nového Battlefieldu?
Konečné vydání hry je plánováno na příští rok, avšak bližší informace ohledně hraní a příběhu by měly být zveřejněny v brzké budoucnosti.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/battlefield-2042/next-game-destruction