Vydání Suicide Squad: Kill the Justice League v Epic Games Store posunuto na březen!

Vydání Suicide Squad: Kill the Justice League v Epic Games Store posunuto na březen!

Suicide Squad: Kill the Justice League, očekávaná hra ze série Arkham, se zpozdila pouze v jednom obchodě – v Epic Games Store. Všichni ostatní hráči si na ni budou muset počkat do 2. února. Tato informace byla sdělena komunitním manažerem WB Games na oficiálním Discordu hry.

Debut Suicide Squad: Kill the Justice League na Epic Games Store je nyní naplánován na 5. března 2024. Tato informace určitě zklame ty hráče, kteří si již hru předobjednali přes tento herní obchod.

Naštěstí WB Games slibuje, že pro ty, kteří si hru předobjednali na Epic Games Store, bude k dispozici speciální odměna, aby se jim čekání vyplatilo. O jaké odměně konkrétně se jedná, však nebylo bližších informací.

FAQ (Často kladené otázky) ohledně Suicide Squad: Kill the Justice League zůstávají ve stínu tajemství. WB Games však slibuje, že se brzy dostanou na veřejnost a hráči se tak dozví více podrobností ohledně hry, obsahu a dalších důležitých aspektů.

Suicide Squad: Kill the Justice League je velmi očekávanou hrou, kterou fanoušci série Arkham nejednou odhalování. Tím spíše, že tým WB Games Montreal už dokázal v minulosti vytvořit úspěšné tituly jako Batman: Arkham Origins.

Hra slibuje nejen unikátní příběhový režim, ale také možnost hrát kooperativní mód se čtyřmi hráči. Hráči se tak budou moci připojit k Suicide Squad a v plném odhodlání se postavit proti Justice League, které něco zlého ovlivnilo.

Suicide Squad: Kill the Justice League je tak jedním z nejočekávanějších herních titulů a fanoušci se nemohou dočkat, až si jej budou moci vyzkoušet. Doufejme, že se neobjeví žádné další komplikace a hra dorazí na trh v plánovaném termínu.

KLÍČOVÁ SLOVA: Suicide Squad: Kill the Justice League, Epic Games Store, Arkham, debut, zpoždění, předobjednávka, odměna, FAQ, WB Games Montreal, Batman: Arkham Origins, příběhový režim, kooperativní mód, Justice League.

Zdroj: https://cz.ign.com/suicide-squad-kill-the-justice-league/16211/news/vydani-hry-suicide-squad-kill-the-justice-league-v-obchode-epic-games-store-se-odklada-na-brezen