Vydejte se do online módu s kamarády v American Truck Simulatoru

Hra pro více hráčů, která byla nejprve oznámena v květnu tohoto roku, tak nyní SCS Software tuto funkci vydalo součásti aktualizace. Pro hráče Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator.

Jedná se o podporu hry více hráčů pod módem „Convoy“. Je určen až pro osm hráčů, kteří jsou ve virtuálním světě společně. Tato hra pro více hráčů byla v minulosti testovaná v rámci otevřené bety. Aktualizace je už k dispozici a můžete si ji zahrát se svými kamarády.

Convoy mód dává hráči možnost si vytvořit vlastní místnost, kde se pak napojí ostatní hráči. Dojde tak k synchronizaci provozu, času, počasí a je možnost vzít i stejnou práci. V budoucnu se chystá možnost připojit více hráčů než jenom osm. Prozatím je však mód v takové polo plné verzi, ale časem by se tak měl zdokonalovat a tím i rozšiřovat o více hráčů.

Budete si moci s ostatními hráči psát, volat přes vysílačku. Hlavní výhodou je i to, že pokud se něco pokazí během online hraní, tak se budete moci vrátit do uložené pozice, než jste tento mód začali s kamarády hrát.