Vysoce očekávaný ultranásilný roguelike FPS stanovil datum vydání na Steamu

Vysoce očekávaný ultranásilný roguelike FPS stanovil datum vydání na Steamu

Mullet Mad Jack – nově oznámené datum vydání na Steamu

Pokud existuje něco, co všichni milujeme, je to trocha starého dobrého ultra-násilí, zejména když toto násilí srší stylem i krví. Naštěstí nový roguelike FPS Mullet Mad Jack má obojí. Tento kyberpunkový boomer shooter je zdoben klasickým anime stylem, který ve spojení s rychlým střeleckým akčním gameplayem a neustále tikajícím časovačem poskytuje recept na kaskádu dopaminu poskakujícího po vaší mysli. A brzy přichází na Steam s nově oznámeným datem vydání.

Mullet Mad Jack slibuje být perfektním titulem pro fanoušky akčních her, kteří hledají něco nového a vzrušujícího. Kombinace stylu, krvavé akce a nekonečných možností generovaných náhodně by měla zajistit, že hráči budou mít co dělat, aby se udrželi naživu v brutálním světě Mullet Mad Jack.

Pokud jste fanoušci FPS žánru a chcete zažít nekonečnou akci a adrenalinový zážitek, nemůžete si Mullet Mad Jack nechat ujít. S nově oznámeným datem vydání na Steamu se můžete těšit na to, že se brzy ponoříte do této ultra-násilné hry plné stylu a akce.

FAQ:
1. Kdy bude Mullet Mad Jack vydán na Steamu?
– Mullet Mad Jack má stanovené datum vydání na Steamu, které bylo nedávno oznámeno.
2. Jaký žánr hry je Mullet Mad Jack?
– Mullet Mad Jack je roguelike FPS s cyberpunkovým boomer shooter stylem.
3. Jaký herní styl můžeme očekávat od Mullet Mad Jack?
– Hráči se mohou těšit na rychlý střelecký akční gameplay, neustále se měnící prostředí a bohatou paletu nepřátel a zbraní.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/mullet-mad-jack/release-date-announcement