„Vývojáři Satisfactory 1.0 mají stále plnou hlavu nápadů“

"Vývojáři Satisfactory 1.0 mají stále plnou hlavu nápadů"

Hra Satisfactory je fantastickým příběhem úspěchu. Od svého spuštění v předběžném přístupu v březnu 2019 až po nedávné oznámení, že verze 1.0 bude vydána v roce 2024, vývojářské studio Coffee Stain Studios pokračuje ve vytváření otevřeného světa sandboxové hry, která je opravdu zvláštní, vyčleňuje se vedle her jako Factorio, Minecraft a Terraria jako stavební hra vhodná i pro casual hráče s obrovským potenciálem. S 5,5 miliony prodanými kopiemi, 97% pozitivní hodnocením na Steamu a plným vydáním plánovaným na později tento rok, PCGamesN hovoří s komunitním manažerem Snuttem Treptowem o tom, co budoucnost přináší.

V rozhovoru se dozvídáme, že vývojáři mají stále „obrovský seznam nápadů“ a neustále pracují na vylepšení hry. Satisfactory si získal skvělou reputaci a stále roste, což svědčí o jeho kvalitě a zábavnosti pro hráče. Na obzoru je plné vydání 1.0 a fanoušci se mohou těšit na nové obsahy a funkce, které budou do hry implementovány.

Pro fanoušky stavebních her je Satisfactory skvělou volbou a nabízí spoustu možností pro kreativní vyjádření. Společnost Coffee Stain Studios je stále plná nových myšlenek a inovací, což slibuje zajímavou budoucnost pro tuto hru.

Pokud vás zajímá více informací o tomto rozhovoru, můžete si přečíst celý článek zde. Pro další informace o nejlepších stavebních hrách, nezávislých hrách nebo otevřeném světě navštivte stránky PCGamesN.

**FAQ**

1. Kdy bude vydána plná verze 1.0 hry Satisfactory?
– Plné vydání je plánováno na tento rok.

2. Jaké hodnocení má hra Satisfactory na Steamu?
– Hra má 97% pozitivní hodnocení na platformě Steam.

3. Kolik kopií hry Satisfactory bylo dosud prodáno?
– Bylo prodáno 5,5 milionu kopií této úspěšné hry.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/satisfactory/interview-snutt-treptow