„Vyzkoušejte bojový průchod ve hře Final The First Descendant beta!“

"Vyzkoušejte bojový průchod ve hře Final The First Descendant beta!"

Hra Diablo a Mass Effect jsou pro mě ikonické zástupci žánru looter shooter her, které nabízí kombinaci sci-fi příběhu a sbírání vybavení. Po nedávném neúspěchu hry Anthem a absenci novinek ohledně Borderlands 4 jsem začal toužit po klasické akci plné střelby a sbírání lootu. V této situaci se mi naskytla možnost vyzkoušet betaverzi hry The First Descendant, která slibuje právě tento mix, na který jsem se těšil.

Společnost Nexon Games představila možnost „předzkušenosti“ prvního battle passu během testovacího běhu před oficiálním vydáním hry. Tuto možnost jsem ihned využil a nemohl jsem si ji nechat ujít. S novou betaverzí nás čeká jedna poslední veřejná beta verze multiplayerové RPG před oficiálním startem, takže máme šanci se seznámit s novým prvkem v podobě **battle passu** ještě před oficiálním vydáním hry.

Pro fanoušky hier se nabízí skvělá příležitost vyzkoušet si nový obsah a zjistit, zda se jim tahle novinka líbí. Doufejme, že **The First Descendant** splní očekávání všech nadšenců a bude skvělým přírůstkem do stále se rozvíjejícího žánru looter shooter her.

Pokud si chcete přečíst více informací o hře The First Descendant, můžete navštívit stránky **PCGamesN** a zjistit více o systémových požadavcích a oficiálním datu vydání. A nezapomeňte si prohlédnout také seznam nejlepších **free-to-play her** pro PC, abyste mohli svůj herní repertoár obohatit o nové zážitky.


**FAQ:**
1. Jak dlouho bude trvat betaverze hry The First Descendant?
2. Kdy můžeme očekávat oficiální vydání hry?
3. Bude battle pass součástí základního balení hry nebo se bude prodávat samostatně?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/the-first-descendant/final-beta-battle-pass