Wade Wilson jako „Marvelovský Ježíš“ ve vtipném traileru k Deadpool 3

Wade Wilson jako "Marvelovský Ježíš" ve vtipném traileru k Deadpool 3

Deadpool je zpět! Během nedělního Super Bowlu LVIII byl vypuštěn první trailer na dlouho očekávaný Deadpool 3, který přináší překvapení fanouškům po celém světě. Mnozí se ptali, jestli se Wade Wilson vrátí na plátna kin a zdá se, že jejich modlitby byly vyslyšeny.

Nový trailer nejenže odhalil název filmu, ale také představil nového hráče v hře – Time Variance Authority (TVA). Ve světě Marvelu je TVA organizace, která dohlíží na multiverzum a udržuje časovou osu stabilní. Deadpool v traileru sděluje divákům, že právě s touto neobvyklou silou bude muset spolupracovat, aby zachránil svět.

Ale jaké jsou podrobnosti tohoto nového filmu? Zde je několik otázek a odpovědí, které jsme z traileru získali:

1. Jak se film jmenuje?
Deadpool 3 je oficiálně pojmenován jako „Deadpool and the Time Variance Authority“, což naznačuje důležitost role TVA v příběhu. Tvůrci se rozhodli přidat tuto organizaci, aby oživili příběh a rozšířili Deadpoolův svět.

2. Kdo bude hrát roli Deadpoola?
Ryan Reynolds, který se stal synonymem pro tuto ikonickou postavu, opět oblékne červený kostým a přinese svou jedinečnou směs humoru a akce. Fanoušci mohou očekávat, že Reynolds znovu předvede své umění ve vytváření nespočtu vtipů a sarkastických poznámek.

3. Jaká je role Time Variance Authority ve filmu?
TVA, která byla představena v seriálu Loki na Disney+, se poprvé objevuje na velkém plátně v rámci Deadpool 3. Z traileru se zdá, že Deadpool bude spolupracovat s TVA, aby napravil časovou linii a vypořádal se s nebezpečím, které hrozí celému světu.

Deadpool 3 přináší nový název a nový směr pro tuto oblíbenou postavu. Fanoušci se mohou těšit na další dávku nekonečných vtípků, akce a napětí. Ještě víc si zvýrazníme klíčová slova jako Deadpool 3, trailer, TVA, Ryan Reynolds, humor a akce.

Zdroj: https://cz.ign.com/deadpool-3/16775/news/trailer-k-deadpoolovi-3-predstavuje-novy-dil-ve-kterem-se-wade-wilson-prohlasuje-za-marvelovskeho-je