Warhammer 40,000: Kill Team je nová hra a prozatím dostává cinematic trailer

Pokud chcete okusit hru Warhammer, ale nejste připraveni na nákup kompletního dílu Warhammer, tak tohle může být skvělou alternativou, protože díl Kill Team je spin-off. Kill Team se bude zájmena prodávat s plastovými miniaturami v krabici, ale tyto miniatury půjdou koupit i zvlášť.

Jde tedy o postavy Death Korps of Krieg a Ork Kommandos, kteří proti sobě stojí. V boxu tak budete mít i herní desku s kostkami, žetony a taktickými kartami. V této hře, která je mimochodem stolní, tak se objevuje nový příběh, který se pravděpodobně promítne do dalších video her této série, což může být zajímavé.

Hra tak trochu poukazuje na další kampaň pro Warhammer 40 000, která podrobně popisuje válku v sektoru Octarius a to mezi orkskou říší, která ji vládla po tisíciletí a tyranidskou flotilou. Riziko konfilktu se přelije do zbytku galaxie.

Hra bude v předobjednávce v srpnu a jen do vyprodání zásob. Jednotlivé figurky se pak půjdou koupit na internetu, ale opět jen omezené množství. Očekáváme tak velký nárůst cen za tyto figurky zájmena na ebay.