Warhammer 40k Darktide získává jednoho z nejstrašidelnějších nepřátel z Vermintide 2

Warhammer 40k Darktide získává jednoho z nejstrašidelnějších nepřátel z Vermintide 2

Nový update pro populární hru Warhammer 40k Darktide přinese jednu z nejstrašidelnějších nepřátelských postav známých z jiného oblíbeného kooperativního titulu od vývojářů Fatshark, a to Warhammer Vermintide 2. Aktualizace s názvem Path of Redemption přináší nový systém pokání, který nabídne hráčům obrovské množství výzev a potenciálních odměn k získání. Vývojáři Fatshark nyní detailně popisují nový základní mechanismus, který změní váš přístup k misím, spolu s novým nástrojem na změnu postavy v herním světě.

Tato aktualizace zavede do hry novou postavu, která bude představovat ekvivalent jednoho z nejnepříjemnějších nepřátel z Vermintide 2. Pox Gas, jak se nová postava nazývá, přinese do Warhammer 40k Darktide nový typ hrozby, se kterou se hráči budou muset vypořádat. Vylepšený systém pokání pak nabídne hráčům možnost plnit různé úkoly a získat za ně zajímavé odměny.

Na konci článku se nachází odkazy na další zajímavé články z portálu PCGamesN, jako jsou nejlepší hry ve žánru FPS, nejlepší hry ze světa Warhammeru nebo nejlepší hry ze série Warhammer 40k.

FAQ:
1. Jaké nové nepřátelské postavy přinese aktualizace do hry Warhammer 40k Darktide?
2. Jak se změní systém pokání a co to pro hráče znamená?
3. Jaký bude nový základní mechanismus a jak ovlivní hratelnost hry?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/darktide/pox-gas