Warhorse odhalí novou hru příští týden! 🎮

Warhorse odhalí novou hru příští týden! 🎮

Warhorse Studios, české herní studio známé díky úspěchu svého RPG titulu Kingdom Come: Deliverance, nedávno na sociálních sítích začalo teaserovat příchod jejich nové hry. Fanoušci si okamžitě začali klást otázku – bude to snad Kingdom Come: Deliverance 2?

Na obrázku zveřejněném na Twitteru je vidět silueta postavy ve středověkém oblečení, připomínající dobu, ve které se odehrává první díl Kingdom Come. Slogan „Odhalení blíží se rychleji, než si myslíte“ naznačuje, že oficiální oznámení nové hry může být téměř na dosah.

Zatím není známo, o jakou hru se jedná, ale fanoušci doufají, že půjde o pokračování jejich oblíbeného RPG titulu. Kingdom Come: Deliverance bylo oceněno za svou historickou věrnost a realistický přístup k boji a životu ve středověkém Čechách. Pokud by skutečně šlo o druhý díl, mohli bychom se těšit na další dobrodružství v království Bohemie.

Zatím však nezbývá než čekat na oficiální oznámení od Warhorse Studios. Doufejme, že se brzy dozvíme více o jejich novém projektu a jestli nám opravdu přinesou další kapitolu z říše Kingdom Come.

FAQ:
1. Kdy bude oficiálně odhalena nová hra od Warhorse Studios?
2. Jaká je pravděpodobnost, že se jedná o pokračování Kingdom Come: Deliverance?
3. Jaké novinky můžeme očekávat v jejich nové hře?

Zdroj: https://cz.ign.com/kingdom-come-deliverance/17610/news/warhorse-teasuje-odhaleni-nove-hry-jiz-pristi-tyden